Spam Yapma Lütfen!
27 Kas 2020
Oyun

The Game Awards 2020 Adayları Açıklandı! 

Her sene düzenlenen The Game Awards 2020 etkinliğinin adayları açıklandı. Oyun dünyasının en önemli ödül etkinliklerinden bir tanesi olan Game Awards, bu sene 10 Aralık tarihinde canlı olarak yapılacak bir etkinlik ile birlikte adaylarına ödüllerini dağıtacak.

Final Fantasy 7 Remake' Part 2 release date, characters, story, and  timelines

İşte bu yılın The Game Awards adayları!

Yılın En İyi Oyunu Ödülü

  • The Last of Us: Part 2 / Naughty Dog
  • Doom Eternal / Bethesda – id Software
  • Hades / Supergiant Games
  • Ghost of Tsushima / Sucker Punch
  • Final Fantasy VII Remake / Square Enix
  • Animal Crossing: New Horizons / Nintendo

En İyi Hikaye Anlatımı Ödülü

  • Final Fantasy VII Remake / Square Enix
  • Hades / Supergiant Games
  • 13 Sentinels: Aegis Rim / Vanillaware
  • The Last of Us: Part 2 / Naughty Dog
  • Ghosts of Tsushima / Sucker Punch

En İyi Oyun Yönetimi Ödülü

  • Final Fantasy VII Remake / Square Enix
  • Ghosts of Tsushima / Sucker Punch
  • Half-Life Alyx / Valve
  • Hades / Supergiant Games
  • The Last of Us: Part 2 / Naughty Dog

En İyi Sanat Yönetimi Ödülü

  • The Last of Us: Part 2 / Naughty Dog
  • Ghosts of Tsushima / Sucker Punch
  • Hades / Supergiant Games
  • Ori and the Will of the Wisps / Moon Studios
  • Final Fantasy VII Remake / Square Enix

En İyi Müzik Ödülü

  • Hades / Supergiant Games
  • Final Fantasy VII Remake / Square Enix
  • Doom Eternal / Bethesda – id Software
  • Ori and the Will of the Wisps / Moon Studios
  • The Last of Us: Part 2 / Naughty Dog

En İyi Ses Tasarımı Ödülü

  • Resident Evil 3 / Capcom
  • Half-Life: Alyx / Valve
  • Ghosts of Tsushima / Sucker Punch
  • Doom Eternal / Bethesda – id Software
  • The Last of Us: Part 2 / Naughty Dog

En İyi Performans Ödülü

  • Ashley Johnson / Ellie, The Last of Us Part 2
  • Laura Bailey / Abby, The Last of Us Part 2
  • Daisuke Tsuji / Jin, Ghost of Tsushima
  • Logan Cunningham / Hades, Hades
  • Nadji Jeterm / Miles Morales, Marvel’s Spider-Man: Miles Morales

En İyi Sosyal Mesaj İçeren Oyun Ödülü

  • If Found… / DREAMFEEL
  • Kentucky Route Zero: TV Edition / Cardboard Computer
  • Spiritfarer / Thunder Lotus Games
  • Tell Me Why / Dontnod Entertainment
  • Through Darkest of Times / Paintbucket Games

En İyi Devam Etmekte Olan Oyun Ödülü

  • Destiny 2 / Bungie
  • Apex Legends / Respawn Entertainment
  • Call of Duty: Warzone / Infinity Ward
  • Fortnite / Epic Games
  • No Man’s Sky / Hello Games

En İyi Bağımsız Oyun Ödülü

  • Carrion / Phobia Game Studio
  • Fall Guys: Ultimate Knockout / Mediatonic
  • Hades / Supergiant Games
  • Spelunky 2 / Mossmouth – Blitworks
  • Spiritfarer / Thunder Lotus Games

En İyi Çıkış Oyunu Ödülü

  • Carrion / Phobia Game Studio
  • Roki / Polygon Treehouse
  • Raji: An Acient Epic / Nodding Heads Games
  • Mortal Shell / Cold Symmetry
  • Phasmophobia / Kinetic Games

En İyi Mobil Oyun Ödülü

  • Among Us / Innersloth
  • Call of Duty Mobile / TiMi Studios
  • Genshin Impact / miHoYo
  • Legends of Runeterra / Riot Games
  • Pokemon Cafe Mix / Genius Sonority

En İyi Topluluk Desteği Ödülü

  • Apex Legends / Respawn Entertainment
  • Destiny 2 / Bungie
  • Fall Guys: Ultimate Knockout / Mediatonic
  • Fortnite / Epic Games
  • No Man’s Sky / Hello Games
  • Valorant / Riot Games

En İyi VR Oyunu Ödülü

  • Dreams / Media Molecule
  • Half-Life: Alyx / Valve
  • Marvel’s Iron Man VR / Camouflaj
  • Star Wars: Squadrons / Motive Studios
  • The Walking Dead: Saints & Sinners / Skybound Entertainment – Skydance Interactive

En İyi Erişebilirlik Ödülü

En İyi Aksiyon Oyunu Ödülü

  • Doom Eternal / Bethesda – id Software
  • Hades / Supergiant Games
  • Half-Life: Alyx / Valve
  • Nioh 2 / Team Ninja
  • Streets of Rage 4 / DotEmu

En İyi Aksiyon-Macera Oyunu Ödülü

  • Assassin’s Creed Valhalla / Ubisoft
  • Ghosts of Tsushima / Sucker Punch
  • Marvel’s Spider-Man: Miles Morales / Imsomniac Games
  • Ori and the Will of the Wisps / Moon Studios
  • Star Wars Jedi: Fallen Order / Respawn Entertainment
  • The Last of Us: Part 2 / Naughty Dog

En İyi Rol Yapma Oyunu Ödülü

  • Final Fantasy VII Remake / Square Enix
  • Genshin Impact / miHoYo
  • Persona 5 Royal / Atlus
  • Wasteland 3 / InXile Games
  • Yakuza: Like a Dragon / Ryu Ga Gotoku Studios

En İyi Dövüş Oyunu Ödülü

  • Granblue Fantasy: Versus / Cygames
  • Mortal Kombat 11 Ultimate / NetherRealm Studios
  • Street Fighter V: Champion Edition / Capcom
  • One Punch Man: A Hero Nobody Knows / Chunsoft
  • Under Night In-Birth EXE: Late[CL-R] / French Bread

En İyi Aile Oyunu Ödülü

  • Animal Crossing: New Horizons / Nintendo
  • Crash Bandicoot 4: It’s About Time / Toys for Bob
  • Fall Guys: Ultimate Knockout / Mediatonic
  • Mario Kart Live: Home Circuit / Nintendo
  • Minecraft Dungeons / Mojang
  • Paper Mario: The Origami King / Nintendo

En İyi Strateji Oyunu Ödülü

  • Crusader Kings 3 / Paradox Development Studio
  • Desperados 3 / Mimimi Games
  • Gears Tactics / Splash Damage
  • Microsoft Flight Simulator / Microsoft
  • XCOM: Chimera Squad / Firaxis Games

En İyi Spor-Yarış Oyunu Ödülü

  • Dirt 5 / Codemasters
  • F1 2020 / Codemasters
  • FIFA 21 / Electronic Arts
  • NBA 2K21 / Visual Concepts
  • Tony Hawk’s Pro Skater 1+2 / Vicarious Visions

En İyi Multiplayer Oyunu Ödülü

  • Animal Crossing: New Horizons / Nintendo
  • Among Us / InnerSloth
  • Call of Duty: Warzone / Infinity Ward
  • Fall Guys: Ultimate Knockout / Mediatonic
  • Valorant / Riot Games

Yılın İçerik Üreticisi Ödülü

  • Alanah Pearce
  • Jay Ann Lopez
  • Nickmercs
  • Timthetatman
  • Valkyrae

En İyi E-Spor Oyuncusu Ödülü

  • Danny “Zonic” Sorensen
  • Dae-Hee “Crusty” Park
  • Fabian “Grabbz” Lohmann
  • Lee “Zefa” Jae-Min
  • Raymond “Rambo” Lussier

En İyi E-Sport Etkinliği Ödülü

  • Blast Premier: Spring 2020 European Finals
  • Call of Duty League Championship 2020
  • IEM Katowice 2020
  • League of Legends World Championship 2020
  • Overwatch League Grand Finals 2020

En İyi E-Spor Oyunu Ödülü

  • Call of Duty: Modern Warfare / Infinity Ward
  • Counter-Strike: Global Offensive / Valve
  • Fortnite / Epic Games
  • League of Legends / Riot Games
  • Valorant / Riot Games

En İyi E-Spor Sunucusu Ödülü

  • Alex “Goldenboy” Mendez
  • Alex “Machine” Richardson
  • Eefje “Sjokz” Depoortere
  • James “Dash” Patterson
  • Jorien “Sheever” Van der Heijden

En İyi E-Spor Takımı Ödülü

  • Damwon Gaming
  • Dallas Empire
  • G2 Esports
  • San Francisco Shock
  • Team Secret

The Game Awards adayları bu sene içerisinde oldukça dikkat çeken yapımlardan oluşmakta. Sizler de The Game Awards adayları için oylamada bulunabilirsiniz.

Related posts

Bir cevap yazın

Required fields are marked *