Spam Yapma Lütfen!
25 Kas 2020
Oyun

Steam Cadılar Bayramı İndirimleri Oyun Önerisi! 

Geçtiğimiz günlerde Steam Cadılar Bayramı İndirimleri başladı. Oyun fiyatlarının fazlasıyla arttığı şu günlerde biz oyunculara ilaç gibi gelen bu indirimlerde kesinlikle almanız gereken 10 oyun önerisi!

Outlast 1 & 2

Birçoğumuz Outlas serisinden muhtemelen haberdardır. Korku temalı oyunlara farklı bir bakış açısı getiren Outlast 1 ve 2 korku severler için oldukça iyi bir seçim olacaktır. Her iki oyun da oldukça da uygun bir fiyata satılmakta.

İlk oyun Steam’de şu anda 4,80 TL gibi bir fiyatla satışta. 2. oyun ise Steam’de şu anda 10,00 TL gibi bir fiyatla satışta.

Alien Isolation

Alien serisine hayran kalanlar Alien Isolation oyununu da kesinlikle kaçırmamalılar. Yine korku temasını temel alan Alien Isolation bizlere farklı bir deneyim sunmakta.

Alien Isolation, şu anda Steam’de 14,75 TL gibi bir fiyatla satışta.

Darkest Dungeon

Oyun basını içerisinde oldukça sevilen Roguelike türünde bir deneyim sunan Darkest Dungeon kesinlikle oynamanız gereken oyunlardan bir tanesi.

Şu anda Steam’de 9,75 TL gibi bir fiyatla satışta.

The Forest

Arkadaşlarınızla keyifle oynayacağız hayatta kalma ve gerilim türünde olan Forest sizlere hoş bir CO-OP deneyimi sunmakta.

Oyun, şu anda Steam’de 14,40 TL gibi bir fiyatla satışta.

Inside

Harika oyun Limbo’nun ardından Inside, birçok kişi tarafından fazlasıyla sevildi. Game Critics Awards tarafından da “Yılın En iyi Bağımsız Oyunu” ödülünü olan Inside’ı türü sevenler için adeta bir hazine gibi.

Inside şu anda Steam’de 10,54 TL gibi bir fiyatla satışta.

Call of Cthulhu

Bizlere oldukça farklı bir korku teması sunan Call of Cthulhu, türü sevenler için ortalama derecede puanlar aldı. Tadımlık derecesinde görülen oyun senaryo bakımından da gerçek dışı ögelerle birlikte harmanlanmış.

Oyun Steam’de şu anda 42,00 TL gibi bir fiyatla satışta.

Frostpunk

Yapımcılarının da belirttiği gibi toplumsal bir hayatta kalma deneyimi sunan Frostpunk yine türü sevenler için hoş bir oyun. Türkçe dil desteğine sahip olan oyuna göz atmanızı öneririz.

Oyun şu anda Steam’de 17,00 TL gibi bir fiyatla satışta.

Resident Evil 2 Remake

Oyun basını tarafından övgülerle bahsedilen efsane oyun Resident Evil 2’nin tekrardan yapılmış hali türü sevenler için kesinlikle oynanmalı. Seriye hakim olanlar için ise oyun, hoş bir nostalji.

Oyun şu anda Steam’de 71,60 gibi bir fiyatla satışta.

Little Nightmares

Devam oyununun yolda olduğu Little Nightmares sizlere küçük bir deneyim sunan tatlı bir oyun. Küçük küçük hataları da olsa indirimlerde yer alan fiyatıyla türü sevenleri için göz atılması gerekenlerden.

Oyun şu anda Steam’de 6,20 TL gibi bir fiyatla satışta.

Bu oyunlar dışında ise harika bir indirime sahip olan ve harika bir oyun olan DOOM Eternal, Beyond Two Souls ve Vampyr gibi oyunlara da göz atabilirsiniz.

Önceki yazımıza buradan ulaşabilirsiniz.

Related posts

Bir cevap yazın

Required fields are marked *