Spam Yapma Lütfen!
27 Eki 2020
Oyun

Skye: Valorant’ın En Yeni Karakteri Kimdir? 

Valorant’a yeni karaker geliyor: Skye. Riot Games, en yeni oyunu “Valorant” üzerinde yeni geliştirmeler ve eklemeler yapmaya devam ediyor. Oyunun üçüncü büyük güncellemesi olacak ve oyunda yeni bir sezonu başlatacak bu yeni güncellemede oyuncuları en çok heyecanlandıran yenilik şüphesiz ki oyuna eklenecek olan yeni karakter Syke.

Skye Kimdir?

Skye’ın geçmişi ya da hangi milletten olduğunu henüz bilinmiyor. Ancak karakterin sızdırılan oynanış videosundan anladığımız kadarıyla “Gözcü Kahraman” olacak. Dilerseniz gelin Sova ve Sage karakterlerinin çocuğu olarak nitelendirebileceğimiz bu karakterin güçlerini inceleyelim.

C: Yeniden Büyüme

Sage Wallpaper (3840 × 2160) : VALORANT
Sage’in can verme yeteneği oldukça kötü bir hal almıştı.

Skye’ın C yeteneği, Sage’in takım arkadaşlarına can verme yeteneğine oldukça benziyor. Skye, C yeteneği ile belli alan içindeki takım arkadaşlarına (alanın içindeki herkese) can verebilirken, bu yeteneğini kendi üzerinde kullanamaz. Bu özellik 200 birim para değerinde olacak.

Q: Öncü

Valorant 4k Ultra HD Wallpaper | Background Image | 3840x2160 | ID:1080940  - Wallpaper Abyss
Bakalım Sova ve Droneuna rakip olabilecek mi?

Skye’ın Q yeteneği, Sova’nın droneuna oldukça benziyor. Skye, Q yeteneği ile belli bir alanı görebilen bir kurt ile haritayı dolaşabilir, yakaladığı rakiplerine hasar verebilir. Sova’nın dronenun aksine görüş alanı sınırlı olan bu kurtun oyun içindeki değeri 200 birim para olacak.

E: Yol Gösteren Işık

Skye’ın E yeteneği, rakipleri kör eden bir kuş. Skye, E yeteneği ile rakiplerini kör eden bir kuşu harita içinde gezdirebilecek. Tıpkı Jett’in sis özelliğini faremizin sol tiki ile yönlendirebildiğimiz gibi bu kuşu da yönlendirebileceğiz. Marketteki değeri 100 birim para olan bu yetenek, diğer yetenlere nazaran oyun içinde üç kere kullanılabilir olacak.

X: Arayanlar

Skye’ın X yeteneği, Spike’a Hücum modunda sıkça kullandığımız kurtlar küresine epey benziyor. Skye, X yeteneği ile rakiplerini kovalayan üç kurt gönderir, rakiplerini yakalayan kurtlar onlara geçici körlük ve sağırlık yaşatırlar.

Valorant’ın en yeni karakteri Skye’ın yetenekleri bunlar. Umarım karakteri tanımanıza ya da karakter ile ilgili fikir sahibi olmanıza yardımcı olmuşumdur.

Valorant’ı buraya tıklayarak indirebilir ve eğlencenin tadını çıkarabilirsiniz. “Baldur’s Gate III – İlk Bakış” yazımızı buraya tıklayarak okuyabilirsiniz. Güç sizinle olsun!

Related posts

Bir cevap yazın

Required fields are marked *