Spam Yapma Lütfen!
14 Haz 2021
Oyun

GTA 6 İle İlgili Yeni İddia: Oyunculara Kripto Para Verilecek! 

Rockstar GTA 6 ‘yı inatla duyurmamaya devam etse de sürekli yeni haberler ve sızıntılar geliyor. Şimdi de yeni sızıntımız kripto paralarla ilgili. Daha önce doğru çıkan iddiaları olan Tom Handerson bu kez de GTA konusunda bir sızıntı paylaştı.

Kripto Para Hediyeli Görevler

Best 26+ Rockstar Games Wallpaper on HipWallpaper | Rockstar Games  Wallpaper, Rockstar Wallpaper and The Rockstar Who Wallpaper

Tom Handerson’ın iddiasına göre oyunda bazı görevleri yapınca oyun bizi kripto para ile ödüllendirecek. İlk olarak bu paranın Bitcoin olacağını söylese de daha sonra farklı bir ismi olacağını söyledi. Bazıları bunun gerçek bir kripto para olacağını düşündü. Ne kadar uçuk bir fikir olsa da işin içinde Rockstar oldu mu her şeyi değerlendirmek lazım. Ama tabiki bu oyun içi yeni bir sistem olacak. Görev tamamladıkça nakit para yerine kripto para alacağız.

Rockstar oyuna bir borsa sistemi ekleyerek bunu aynı zamanda sürekli bir şekilde kullanmak istiyor. GTA’nın günlük olaylara mizahi yaklaşmasını biliyoruz zaten. Bundan dolayı bu tarz bir borsa sistemi ve borsa görevleri oyuna oldukça yakışır.

GTA 6 Hangi zamanda geçecek

Hayranlar bir çok konuda olduğu gibi burada da ikiye bölündü. Bazıları oyunun geçmişte geçeceğini söylerken bazıları da günümüzde geçeceğini iddia ediyordu. Daha önce yapılan bazı haberler oyunun geçmiş zamanlarda geçeceği yönündeydi. Ama eğer kripto para iddiasını doğru kabul edersek oyunun günümüzde geçeceğini varsaymalıyız. Yine de tarz iddialara temkinli yaklaşmak lazım. Bir çok oyuncu GTA 6 ‘dan yeni bir şeyler bekliyor ve bu konuda bir çok iddia ortaya atılıyor. Rockstar açıklamadan hangisi kesin hangisi değil bilmek çok zor.

Evet, sevgili Geekyüzbir takipçileri bir yazımızın daha sonuna geldik. Ayrıca bir önceki yazımıza buradan ulaşabilirsiniz. Ek olarak Instagram adresimize de buradan ulaşabilirsiniz. Sağlıcakla kalın!

Related posts

Bir cevap yazın

Required fields are marked *