Spam Yapma Lütfen!
13 Nis 2021
Oyun

GeForce Now Türkiye Fiyatı Açıklandı! Alınmaya Değer Mi? 

Oyuncuların sahip oldukları oyunları internet üzerinden iyi bir donanıma sahip olmadan oynatan GeForce Now sisteminin Türkiye sunucularının açılacağı daha önce paylaşılmıştı. Turkcell tarafından GAME+ adıyla duyurulan sistem yakın zamanda lansmanını gerçekleştirdi. Daha sonra ise oyuncular olarak bu sistemin nasıl bir fiyattan bize sunulacağını beklemeye başladık. Bu bekleyiş kısa süre önce bitti ve GAME+ fiyatı açıklandı.

Geforce Now Türkiye bize üç paket sunan bir sistem ne yazık ki. Basic paket tamamen ücretsiz bir şekilde sunuluyor ama sunucunun bir sınırı ve eğer dolu ise sıra beklemeniz gerekiyor. Buna ek olarak 1 saatlik seanslar şeklinde oyun oynayabiliyorsunuz.

Premium paket normal ücretli aylık abonelik. Bu pakette oyuna girmek için sıra beklemiyorsunuz ve sınırsız oynama süreniz var. Bu paketin fiyatı aylık 74,9 TL.

Son olarak lansmana özel 3 aylık premium paket var. Normal premium pakette olan tüm özellikler aynen duruyor. Tek farkı bu paketin fiyatı 149,7 TL yani aylık 49,9 TL’ye geliyor.

Alınır mı?

Bu fiyatlar beklenenden oldukça yüksek. Ayrıca sistem zaten sahip olduğumuz oyunları oynatmak üzerine kurulu bir sistem. Bir de ekstra olarak bu paraları vermek insanları pek çekecekmiş gibi gözükmüyor. Hepsine ek olarak daha önce Euro üzerinden almak istersek 6 aylık paket 250 TL gibi bir fiyata denk geliyordu.

Oyuncuların Türkiye sunucusu isteme sebebi bu fiyattan daha uyguna almaktı. Buna rağmen daha pahalı bir fiyat ile karşılaştık. O yüzden eğer gerçekten çok istiyorsanız ön kayıt yaptırın ama beklemekte fayda var gibi duruyor şu an.

Ayrıca önceki yazımıza buradan ulaşabilirsiniz.

Related posts

Bir cevap yazın

Required fields are marked *