Spam Yapma Lütfen!
28 Eki 2020
Oyun

Cyberpunk 2077 Evrenindeki Araçlar, Kostümler ve Daha Fazlası! 

Cyberpunk 2077 oyununun çıkmasına oldukça az bir süre kaldı. Bu süreç içerisinde de yapımcılar oyunu daha da detaylandıran bilgilerin paylaşıldığı Night City Wire isimli etkinlikler düzenlemeye başladılar. Etkinliğin 4. bölümü ise geçtiğimiz günlerde bizlere sunuldu.

Cyberpunk 2077, 19 Kasım tarihinde Türkçe dil desteği ile satışa sunulacak. Oyun fiyatlarının fazlasıyla arttığı ve bunlarla birlikte birçok firmanın ülkemizde daha az değer vermesiyle birlikte oyunun Türkçe dil desteği ile çıkması bizler için büyük bir nimet. Üstelik oyun ön siparişe açıldığından beri herhangi bir fiyat değişmesi bile yaşamadı.

Yazıda da belirttiğimi gibi oyun hakkında birçok detayın paylaşıldığı Night City Wire etkinliğinin 4. bölümünde birçok yeni şeyler gördük. Öncelikle etkinliğin Türkçe altyazı içerdiğini de belirtelim. Oyun hakkında çok daha fazla detaya, bizlere Türkçe altyazılı olarak sunulan Night City Wire etkinliğinden ulaşabilirsiniz.

Cyberpunk’ta Porsche araba yer alacak!

CD Projekt RED, etkinlik sırasında birçok farklı araç gösterdi. Bu araçlar oyunda oldukça detaylıydı ve farklı türlere sahipti. Bu araçlardan en önemlisi ise CD Projekt’in etkinlikte büyük sürprizle duyurduğu Porsche ile ortak anlaşması sonucu ortaya çıkan 911 Turbo isimli araçtı.

Oyunda yer alacak Porsche 911 Turbo isimli araç Keanu Reeves’in canlandırdığı Johnny Silverhand isimli karakter ait. Arabanın duyuru videosuna buradan ulaşabilirsiniz.

Bunlara ek olarak oyunda birbirinden farklı birçok araba yer alacak. Bu arabaları kendi isteklerimiz doğrultusunda seçebileceğiz. Bunlarla birlikte seçtiğimiz arabayı istediğimiz zaman yanımıza çağırabileceğiz. Bu olay GTA 5’te yer alan sisteme benzer bir şekilde işleyecek gibi duruyor.

Oyunda yer alan motorlardan da bahsettiler. Motorsikletler de arabalarda yer alan sistem ile aynı şekilde işleyecek.

Oyunda yer alan stiller için de şöyle bir video hazırlamışlar. Karakterimizin stilini kendimiz belirleyebiliyoruz. Oyunda yer alan farklı kültürlerden oluşan bu stiller ise oldukça detaylı gözükmekte.

The Diner isimli bir kesit ile de sunum sona eriyor. Hikayenin içerisinde bulunda bu videodan bir şeyler çıkarmak oldukça zorlu gibi gözükmekte. 19 Kasım tarihinde oyunun çıkmasıyla birlikte oyunu bizler deneyim edebileceğiz.

Oyun hakkında daha detaylı bilgileri sizlere sunmuş olduğumuz şu yazımıza buradan ulaşabilirsiniz.

Related posts

Bir cevap yazın

Required fields are marked *