Spam Yapma Lütfen!
11 May 2021
Film

Borderlands Filmi Geliyor! 

Borderlands filminin yönetmeni, Eli Roth

İlk olarak 2007 yılında durulan ve o zamandan beri büyük bir hayran kitlesi edinen Borderlands, o zamandan beri yeni oyunlarıyla sevenlerinin karşısına çıkıyor.

Efsaneye göre üzeri kurak topraklar ve kayalarla örtülü Pandora gezegeni, aslında içinde inanılmaz cevherler gizlemekteydi. Hayal edilemeyecek kadar gelişmiş teknolojiler, var olan yaşantıyı çok daha kolay hale getirebilecekti. Ne var ki bunun gerçek olduğu kanıtlanamamış, fakat buna rağmen söylentiler yıllardır sürmüştü. Konuşulan konular ilgi çekici oldukça, bu maceraya çıkmak isteyen insan sayısı da her geçen gün biraz daha artmıştı. Ekipmanlar ve silahlar hazırlandı, yollara çıkıldı, hem de defalarca…

Kate Blanchett

Bu merakın içine düşen her insanın kaderi ortak bir noktada buluştu, belki de sonlandı. Pandora’nın yüksek tepelerinde gizli teknolojileri keşfetmeye kim gittiyse, bir daha geri dönmedi. Bu da diğer savaşçılar için önemli bir soru işareti olmaktaydı. Acaba buldukları şey, bırakılıp gidilmeyecek kadar güzel olduğu için mi geri dönmediler, yoksa öldüler mi? Hangi şık olursa olsun, bu söylentinin cazibesi yükselmeye devam etti. Borderlands’te merakın karşılığı araştırma yapmak. Diğer türlü önemsiz bir düşünceden öteye gidemezsiniz.

Gearbox Software oyunu olan Borderlands Role Player Shooting türünde. Oyun, RPG özelliği ve devasa haritasıyla dikkatleri üzerine çekiyor.

 Sevilen oyun Lionsgate tarafından beyazperdeye uyarlanıyor. Eli Roth yönetmenliğinde çekilecek filmin bilinen tek oyuncusu şimdilik Cate Blanchett. Filmin yönetici yapımcılığını Randy Pitchford ve Strass Zelnick üstleniyor. Cabin Fever ve Knock Knock gibi filmleri yöneten Eli Roth’un son filmleri The House With a Clock in Its Walls ve Death Wish.

Borderlands, Sonic: The Hedgehog, Angry Birds 2, Detective Pikachu filmlerinden sonra uyarlanan son video oyun filmi. Birçok oyun uyarlaması film, hayranlarına bekleneni verememişti. Oldukça geniş oynama sürelerine sahip oyunların aksine filmlerin çok daha az zamanda bir şeyler anlatması gerektiği düşünüldüğünde bu durum oldukça normal. Sevilen Borderlands oyunun iyi olup olmayacağını önümüzdeki yıllarda göreceğiz ama hatrı sayılır bir gişe başrısı elde edeceğinden eminiz.

Diğer yazılarımıza buradan ulaşabilirsiniz.

Related posts

Bir cevap yazın

Required fields are marked *