Spam Yapma Lütfen!
13 Nis 2021
Listeler

Süper Kahraman Temalı En İyi 5 Oyun! 

Süper Kahraman temalı ürünler tüketmek bir çok insanın başlıca hobisi. Bu temadaki ürünlerin çokluğunu da düşününce bu gayet mantıklı çünkü tüketilecek o kadar şey var ki. Bitmeyen bir kaynak süper kahramanlar. Tabi ki oyun sektörü de bu kaynaktan faydalandı. Biz de sizler için en iyi süper kahraman temalı oyunları derledik.

Batman: Arkham City

Şüphesiz gelmiş geçmiş en iyi süper kahraman oyunlarından biri. Dallanıp budaklanan ilgi çekici hikayesi ile bizi alıp götürüyor Arkham City. Arkham Asylum’un bize sunduğu dövüş sistemini geliştirip harika bir oynanış oluşturuyor oyun.

Geniş karakter kadrosu ve ilgi çekici yan gorevleri sayesinde hem uzun vakit geçirmenizi sağlıyor hem de DC evreninde sevdiğimiz karakterleri ekranda görme fırsatı sunuyor. Çıktığı yılın ötesinde bir süper kahraman oyunu Batman: Arkham City.

inFamous: Second Son

inFamous: Second Son, infamous serisinin üçüncü oyunu. Muhteşem oynanışı ile bize keyifli bir oynanış yaşatıyor. Hikayeyi kaldığı yerden devam ettiren oyun oyuncunun seçimlerine göre bir sona ulaşıyor.

Bir çizgi romandan uyarlanmadığı için geliştirici ekip özel güçler konusunda yaratıcı olabilmiş. Karakterimizin basit ve çok gücü olmayan birinden yolculuğu boyunca güçlü birine dönüşmesi de ayrıca karakterle bağ kurmamızı kolaylaştırıyor.

LEGO Marvel Super Heroes

bir LEGO oyunun sahip olduğu her şey bu oyunda da mevcut. Ve bu özelliği oyunu iyi kılan en önemli faktör. LEGO mizahı ve ciddiyetsizliği ile Marvel karakterlerinin birleşmesi ortaya eğlenceli bir oyun çıkarmış.

Eğlenceli bir hikayesi var, karakterler zaten sevdiğimiz ve bildiğimiz kahramanlar, Açık dünya dolu ve eğlenceli. İyi bir oyunda isteyeceğiniz her şeye sahip oyun. Tek kötü yanı bir noktadan sonra oyunun çok tekrara düşmesi.

Deadpool

Çizgi romanların en geyik karakterlerinden biri olan Deadpool’un yine geyik bir oyunu. Hikaye pek ilgi çekici olmasa da Deadpool ile ilgi çekici kılmayı başarmışlar. Oynanış oldukça akıcı ve güzel, sizi oynamaya teşvik ediyor.

Buna rağmen bazı bölümlerin tasarımları sıkıcı. Sevgili Deadpool sık sık oyuncu ile konuşarak eğlenceli anlar yaratıyor. Gelmiş geçmiş en iyi oyunlardan biri olmasa da süper kahraman oyunu diyince ilk akla gelenlerden.

Injustice 2

İlk oyunj oldukça sevilen Injustice serisi ikinci oyunu ile ilk oyundaki başarısını yukarı taşıdı. Ne kadar hikaye kısmı ilginç olmaktan çok uzak olsa da DC kahramanlarını birbirleri ile dövüştürme konsepti oldukça eğlenceli.

Oynanışları birbirinden farklı bir sürü kahramanı ya da kötüyü oynamak eğlenceli ve akıcı. Özellikle bir parti oyunu olarak bakılması gerektiğini düşündüğüm bir oyun Injustice 2. Türü seviyor ve DC kahramanları ile ilgiliyseniz kesinlikle babanız gereken bir yapım.

Ayrıca önceki yazımıza buradan ulaşabilirsiniz.

Related posts

Bir cevap yazın

Required fields are marked *