Spam Yapma Lütfen!
28 Oca 2021
Film

Sizlerin Oyları ile En İyi 5 Leonardo DiCaprio Filmi! 

Leonardo DiCaprio şüphesiz sinema dünyasının en sevilen ve en iyi filmlerinde oynayan aktörlerinden bir tanesidir. Bizler de Instagram hesabımız üzerinden yapmış olduğumuz bir oylama ile birlikte DiCaprio’nun oynadığı en iyi filmleri siz takipçilerimize sunduk. Sizler ise oylarınız ile birlikte bu listeyi belirlediniz. İşte gelmiş geçmiş en iyi 5 DiCaprio filmi!

5- Catch Me if You Can (2002)

Listeye son anda girmeyi başarmış olan Catch Me if You Can, DiCaprio’nun sinemaya büyük girişinin ilk filmlerinden bir tanesi. Steven Spielberg’ün de yönetmenliğini yaptığı Catch Me if You Can, henüz 20 yaşında olan bir gencin bazen doktor, bazen bir pilot olarak farklı farklı yerlerde gezip FBI’dan kaçmasını konu edinmekte.

4- Django Unchained (2012)

Quentin Tarantino’nun yönetmenliğini yapmış olduğu Django, DiCaprio’nun en iyi performanslarından bir tanesi olarak kabul edilmekte. Western temasıyla, Tarantino’nun tekniği ile harika oyunculuk performanslarıyla Django gerçekten de izlenmesi gereken filmlerden bir tanesi.

Ayrıca film, Netflix’te de bulunmakta.

3- Titanic (1997)

Birçok kişinin bildiği ve severek izlemiş olduğu yapımlardan bir tanesi olan Titanic listenin 3. sırasında yer almakta. Ünlü yönetmen James Cameron’ın yönetmenliğini yapmış olduğu Titanic, oldukça büyük çaplı ve görsel olarak üst düzeyde olan bir film. DiCaprio’nun da yine yükselişte olduğu ve daha da yükselişe geçeceği filmlerinden bir tanesi.

2- Wolf of Wall Street (2013)

Para Avcısı – The Wolf of Wall Street HD Duvar kağıdı | Arka plan |  1920x1080 | ID:547394 - Wallpaper Abyss

Martin Scorsese’nin yönetmenliğini yaptığı ve bizlere 3 saatlik bir hikaye sunan Wolf of Wall Street, oldukça eğlenceli ve bir o kadar da başarılı bir film. Oldukça başarılı olan bu film, oyuncu kadrosuyla ve Leonardo DiCaprio’nun oyunculuğu ile çok daha üst seviyelere çıkmakta. Aynı zamanda kesinlikle izlenmesi gereken filmlerden bir tanesi.

1- Inception (2010)

Christopher Nolan’ın yönetmenliğini yapmış olduğu ve takipçilerimiz tarafından en iyi Leonardo DiCaprio filmi Inception seçildi. Inception, sunmuş olduğu bilim-kurgu hikayesi ve yine DiCaprio’nun sergilediği oyunculuk ile birlikte izlemesi oldukça keyifli bir film. İçerisinde aksiyon öğeleri de barından filmi izlemediyseniz kesinlikle göz atmalısınız.

Önceki yazımıza buradan ulaşabilirsiniz.

Related posts

Bir cevap yazın

Required fields are marked *