Spam Yapma Lütfen!
12 Nis 2021
Film

2010’dan Önce Çıkmış En İyi Romantik Filmler! 

Merhaba, sevgili Geekyüzbir takipçileri! Bugün sizler için 2010’dan önce çıkmış en güzel romantik filmler listesi hazırladık. Böyle bir liste hazırlama gereği duyduk. Çünkü bizce en gerçekçi romantik aşk filmleri 2010dan öncesinde kaldı. Biz son 10 yılda çıkan romantik filmlere pek ısınamadık. Ve sizlerin de izlemesi için sevdiğimiz romantik filmleri listeledik. İşte 2010’dan önce çıkmış en iyi romantik filmler!

While You Were Sleeping (1995)

Aşk filmlerinin popüler olduğu yıllarda çıkan filmde başrollerini Sandra Bullock, Bill Pullman ve Peter Galagher üstleniyor. Film bir kaza sonucu hafızasını yitiren Jack’i kurtaran Lucy’in girdiği komik bir aşk hikayesini anlatıyor.

Lucy, yakışıklı ve karizmatik Peter’ı ilk gördüğü anda aşık olur. Aynı zamanda Peter’ın bir kaza sonucu hafızasını yitirmesine de tanık olur. Ve bir yanlış anlaşılma sonucu kendisini Peter’ın nişanlısı olarak tanıtır.

What women Want (2000)

Filmin başrollerini Mel Gibson, Helen Hunt ve Ashley Johnson paylaşıyor. Film, bir kaza sonucu kadınların düşüncelerini okuma yeteneği kazanan Nick’in hikayesine odaklanıyor. Filmin, oldukça komik olduğunu ve gülümsettiğini hatırlatalım.

Ghost (1990)

Ghost | Ghost

Whoopi Goldberg’e En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu Oscar’ını getirmiştir. Oldukça romantik bir aşk yaşayan Sam What ve Molly Jensen bir kazayla birbirlerinden koparılırlar. Planlı bir kapkaçta trajik bir şekilde ölen Sam, henüz dünyadan ayrılamamıştır. Bir hayalet olarak etrafta dolanmaktadır.

Neden arafta kaldığını çözmeye çalışan Sam, sevgilisinin hayatının tehlikede olduğunu fark eder. Ve sevgilisini kurtarmanın tek yolu, falcı Oda Mae Brown’dan geçmektedir.

Summer Catch (2001)

Jessica Biel, Brittany Mur, Matthew Lill, Fredie Prin ve Fred Ward’u bir araya getiriyor. Film, beysbol liginde oyuncu olamak için çabalayan yoksul bir genç ile zengin genç ve güzel bir kızın yaz tatili sırasında yaşadıkları ilişkiye odaklanıyor.

Her ne kadar klişe bir hikaye gibi gelse de, 2001 yılında bu hikaye henüz orijinaldi.

The Holiday (2006)

Başrollerini Kate Winslet, Cameron Diaz, Jude Law ve Jack Black’in paylaştığı film, hayatlarından bıkmıştır. Film bir internet sitesi sayesinde birbirlerinin evlerine yerleşerek geçirdikleri tatilde aşkı bulmalarını anlatıyor.

Ayrıca film, Netflix’te de bulunmakta.

Bununla birlikte Avatar: The Last Airbender’dan haberler var! Haberlere ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Related posts

Bir cevap yazın

Required fields are marked *