Spam Yapma Lütfen!
28 Eki 2020
Amazon Prime

Girls Get It Done | The Boys 2. Sezon Finali İnceleme 

9.8
Score

Pros

  • Oyunculuklar harika
  • Müzikler harika
  • Dizinin realistik olması ise mükemmel!

Cons

  • Çok ufak da olsa mantık hataları
Oyunculuklar
9.8
Müzikler
10
Senaryo
9
Sinematogrofi
9

Final Verdict

Genel olarak baktığımızda The Boys bize harika bir iki sezon izletti ve bu sezon finali ile herkes tarafından izlenilmeyi hak ettiğini bir kez daha gösterdi.

Merhaba arkadaşlar, hatırlarsınız ki en son geçen hafta The Boys dizisinin ne kadar harika olduğunu ve çizgisini bozmadığından şu yazımda bahsetmiştik. Yedinci bölümün harika olması ve tüm oyuncuların harika bir sezon finali göreceksiniz demesi tüm beklentileri tavana çıkartmıştı bu bölüm. Bölümü henüz izlemeyenler için rahatça söyleyebilirim ki bölüm harika, içiniz rahat olsun fakat bu yazının devamını okumak istemezsiniz çünkü birkaç cümle sonra bolca sürpriz bozan yer alıyor. Hadi öyleyse, bölümü izleyenler ile devam edelim!

Ah be Homelander..

Açık ara bir şekilde favori karakterim olan Homelander’ın bu bölümde hak ettiği hikayeyi yaşadığını düşünmüyorum açıkcası. Özellikle bölümün en iyi sahnesi olan kızların kavga ettiği sahneden sonra çok coşmuş ve Homelander’ın delirip herkesin biçmesine kesin gözüyle bakıyordum. Sizin de bildiğiniz gibi beklediğimizin tam tersi oldu, hatta Homelander bu bölümde o kadar güçsüz ve duygusal kaldı ki bölüm geneline baktığımızda oğlunun bile hikayeye ve karakterlere etkisi daha çarpıcı ve büyük oldu. Gerçi küçük Homelander’ın da hakkını yememek lazım, annesini doğradı resmen!

The Boys 2.Sezon Finalinin En İyi Sahnesi

Süperkahraman gibi süperkahraman!

Büyük ihtimalle sizin de favori sahneniz bu olmuştur. Stormfront’un gerçek gücünü gördüğümüz ve neredeyse The Boys ekibinin yenilişini izleyeceğimiz anda bir anda yoktan var olan Queen Maeve’in gelmesi ile işlerin bir anda değiştiği bu sahne her açıdan mükemmeldi. Eğer bölümü kulaklık ile izlemiş iseniz atılan her yumrukta içinizin kıpır kıpır olmamasına imkan yok, tebrikler The Boys ekibi!

The Boys’un Yeni Sezonunda Bizi Neler Bekliyor?

Tüm karizması ve İngiliz aksanı ile Billy Butcher

Harika bir ilk iki sezondan sonra yine güzel bir üçüncü sezon izleyeceğimiz kesin gibi. Butcher’ın süperkahraman ekibinin başına geçmesi, dizinin en başından beri süperkahramanlara/Vought’a karşı olan ablanın köstebek çıkması ve tabi ki de sinirden kendinden geçmek üzere olan bir Homelander! Tabi ki kullanıp bir kenara atılan The Deep ve akıl hastanesinden kaçan saçsız hanım ablayı da unutmamak lazım. Yeni sezon bol entrikalı ve aksiyonlu olacak gibi duruyor. Umarız ki haklı çıkarımve harika bir sezon daha izleriz. Daha iyi ve daha sağlıklı günlerde görüşmek üzere..

Related posts

Bir cevap yazın

Required fields are marked *