Spam Yapma Lütfen!
13 Nis 2021
Film

Yok Daha Neler! Jennifer Lawrence Marvel’a Katılıyor! 

Jennifer Lawrence Marvel’a Katılıyor! Marvel Evreni’nin şu anki durumunda Fox’un hakları da Disney’e geçtiğinden birçok söylenti mevcut. Malum orijinal altılı bir daha evrende yer almayacağından ötürü, evreni dikkat çekici yapmak için yeni oyunculara ve karakterlere ihtiyaç var.

Fantastik Dörtlü filmi için çalışmalara başlandığı iddia ediliyor. Üstelik filmde de Sue Storm’u Jennifer Lawrence’in canlandıracağı söylenmekte!

Öncelikle birinci iddianın doğru olduğu düşünülüyor. Çünkü Marvel Evreni için yeni bir Avengers’a, daha doğrusu yeni bir ekibe ihtiyaç var. Fantastik Dörtlü’nün çok sevildiği ve haklarının tekrar Marvel’a geçtiği düşünüldüğünde, evrene dahil olmaları oldukça muhtemel. Böylece Marvel tıpkı ilk on yıldaki gibi popüler ve sevilen karakterler ve filmler oraya çıkartabilir.

Bir diğer habere göre de Marvel, Fantastik Dörtlü filminin yazılması için senarist arayışlarına başlamış.

Yeni Bir Fantastik Dörtlü Filminin Konusu ve Evrene Katkısı Ne Olur?

Eski Fantastic Four filmleri birçok hayran ve eleştirmen tarafından kötü yorumlar aldı. Hal böyle olunca Marvel’ın sırtına çok fazla yük binmekte.

Konu olarak Jonathan Hickma’nın yazdığı efsane seri temel alınabilir diye düşünüyoruz. Baş düşman olarak Doktor Doom’un seçilme ihtimali yüksek. Doktor Doom’un Marvel Evreni’nin yeni baş kötüsü olacağı da düşünülmekte. Birincisi çok daha olası bir ihtimalken, ikincisi de fantastik Dörtlü’yü evrene dahil etmek için çok mantıklı bir hareket olur. Her iki ihtimalde de Doom’suz bir Fantastik Dörtlü, Fantastik Dörtlü’süz bir Doom düşünülemez.

Marvel’ın kurduğu evreni devam ettirebilmesi için çok çarpıcı bir ekip kurması ve iyi bir konu tasarlaması gerekiyor. Fantastik Four bir çok konuya uyabilecek ve evrenin temeline oturabilecek bir ekip.

Fantastik Dörtlü İçin Oyuncu İddiaları

Karakterleri canlandırmak için birçok oyuncu ile görüşüldüğü iddia ediliyor. Bunlardan en birincisi Jennifer Lawrence… Başarılı oyuncu ile Sue Storm’u canlandırması için görüşüldüğü iddia ediliyor. Ancak bununla birlikte John Krasinski ve Emily Blunt çiftinin hayranlar tarafından Mr. and Mr.Fantastic rolleri için çok istendiklerini de hepimiz bilmekteyiz.

Evet, sevgili Geekyüzbir takipçileri! Sizler için ortaya atılan iddiaları değerlendirdiğimiz yazımızın sonuna geldik. Ayrıca önceki yazımıza buradan ulaşabilirsiniz.

Related posts

Bir cevap yazın

Required fields are marked *