Spam Yapma Lütfen!
12 May 2021
Film

Sıkı Durun: Transformes Evreni Animasyon Filmleri İle Genişliyor! 

Gerek figürleri, gerek animasyonları ve gerekse çizgi romanlarıyla büyün bir hayran kitlesine sahip olan Transformers’un sinematik evreni, onaylanan iki yeni gerçek hayata uyarlanmış filmlerinin ardından yeni bir yan yapım animasyon filmini de geliştirerek büyümeye devam ediyor.

Filmin yönetmenliğini bu sene Toy Story 4 ile en iyi animasyon filmi Oscar ödüllüne layık görülen Josh Cooley üstlenecek. Oscar ödüllü yönetmenin filmin senaryosunda da parmak izi olacak. Josh Cooley senaryoda Ant-Man And The Wasp filminin senaristleri Andrew Barrer ve Gabriel Ferrari ikilisi ile iş birliği içerisinde olacak.

Animasyon filmi Transformers sinematik evrenin öncesini kadrajına alacak. Bize Megatron’un köken hikayesini anlatacak film, aynı zamanda Autobotlar ve Decepticonlar arasındaki savaşın kökenlerine de inecek.

2018 yapımı Bumblebee filminde gördüğümüz Cybertron savaş sahnesi hayranlar tarafından pek beğenilmişti. Bir çok hayran Cybertron’da geçen bir transformes filmi izlemek istediğini çokça kez belirtmişti. Bu isteklerinin gerçek olmasının yanı sıra, Orion Pax’ın nasıl Optimus Prime’a dönüşümü de izleyebiliriz.

Related posts

Bir cevap yazın

Required fields are marked *