Spam Yapma Lütfen!
26 Kas 2020
DC Filmleri

Wonder Woman 1984 Aralık Ayında HBO Max’e Geliyor! 

Wonder Woman 1984, HBO Max’e Geliyor! Covid-19 pandemisi hayatımızı birçok alanda etkiledi. Yeme içme kültürümüzden seyahatimize kadar her alanda belirli önlemler alındı. Bu kapsamda konserler iptal edildi, tiyatro ve sinemalar kapatıldı. Haliyle birçok film vizyon tarihlerinde izleyiciyle buluşamadı. Sık sık ertelemeler yaşandı ve görünen o ki, bu ertelemeler devam edecek. Ancak artık, Wonder Woman filmi bunlardan biri olmayacak.

İşte Detaylar!

Bu ertelemeler yapım şirketlerine oldukça yüklü paralar kaybettirdi. Kimisi bol gişe getirecek filmini Covid-19 salgının hayatımızdan çıktığı bir zamanda vizyona sokmayı tercih etti. Bu kararı alanlardan biri de Sony. Venom ve Morbius gibi filmlerini pandemi döneminde vizyona sokmayı tercih etmedi. Black Widow filmi bu kararın alındığı bir film oldu. Film, pandeminin seyrekleşip insanların tekrar eskisi gibi sinemaya gittikleri bir dönemde vizyona girecek.

Kimisi de sinemadan kazanamayacığını düşünüp veya daha fazla zarar etmemek için filmini stream platformlarına satıyor. Böylece filmini kurtarmış oluyor. Bu filmlerden biri Greyhound’du.

Bu kararları alan filmlerden biri de ne yazık ki Wonder Woman oldu. Film, 24 Aralık’ta hem sinemalara hem de HBO Max’e çıkacak. Aslında Wonder Woman filmi için bu kararın alınması oldukça mantıklı oldu. Çünkü filmin oldukça uzun bir “vizyona girememe” sorunu vardı. Aslında film Kasım 2019’da vizyona girecekti. Ancak film ekibi Haziran 2020 yılında bir boşluk görünce, “Biz ilk filmi haziran ayında vizyona soktuk ve oldukça iyi bir gişe elde ettik.” diyerek bir totem yaptılar. Ve filmi Haziran 2020 yılına ertelediler. Sonuçta Covid-19 gibi bir virüsün çıkacağını nereden bilebilirlerdi ki?

Wonder Woman 1984' Theatrical-HBO Max Day & Date Release: AMC Boss Adam  Aron “Fully Onboard”

Sonrasında ekim ve kasım ayarına ertelendi. Ardından da süresiz olarak… Filmin 2020 yılı içerisinde çıkacağı kesindi. Ve böylece film 2020 yılı içerisinde izleyicisiyle buluşacak. Bizce Wonder Woman 1984, ev izleyicisinin bu derece çoğaldığı bir dönemde ilk filmiyle elde ettiği başarıyı ikinci filmiyle de yakalayacak.

Bunlarla birlikte henüz yeni bir ertelenme söz konusu değil. Yeni bilgiler geldikçe sizleri haber edeceğiz. Wonder Woman 1984 filminin incelemesi de sitemizde olacak. Bizi takipte kalın, sağlıcakla kalın, maske takın!

Bir önceki yazımıza buradan ulaşabilirsiniz.

Related posts

Bir cevap yazın

Required fields are marked *