Spam Yapma Lütfen!
12 Nis 2021
Film

Tom Holland’dan Üzen Spider-Verse Açıklaması! 

Marvel Studios çatısı altında çıkartılan Spider-Man serisinin 3’ncü ve muhtemelen son filminin çekimlerinin sekizinci haftası tamamlandı. Bununla birlikte Tom Holland’dan film ile ilgili açıklamalar geldi.

Şimdi efendim, bu açıklama ile ilgili bilgi vermeden önce daha önceki iddialardan bilgiler vermemiz gerek.

Bildiğini gibi ilk Spider-Man üçlemesinin başrolü Tobey Maguire ve ikinci serinin başrolü Andrew Garfield’ın Spider-Man 3 filmi için bir araya gelecekleri ve bir Spider-Verse temasının işleneceği iddiaları gündeme gelmişti. Bu iddiaları güçlendirecek şekilde önce Alfred Molina’nın Doktor Ahtapot role döndüğü açıklandı. Ardından Michael Keaton Vulture rolüne, onun ardından da Jamie Foxx Electro rolüne döndü.

Yani filmde bu kadar fazla kötüyle Peter Parker’ın tek başına savaşamayacağı, Andrew ve Tobey’in de ona yardım edecekleri gibi uçuk teoriler ortaya atıldı ancak düne kadar bu bilgiler sadece dedikoduydu. Birçok hayran ise 3. filmin konusunun Spider-Verse ile alakalı olacağını sandı. Tüm internette herkes bu konuyu konuşup heyecanını dile getirdi. Kevin Feige bu söylentilerle ilgili birçok teorinin fazlasıyla uçuk olduğunu söylese de hayranlar Spider-Verse’in geleceğinden tam olarak emin gibiydi. Bunun üzerine ise geçtiğimiz günlerde Tom Holland’dan açıklamalar geldi.

Dün Tom Holland’ın yaptığı açıklamayla birlikte bu iddialar asılsız hale geldi. Tom Holland yaptığı açıklamada:

”Hayır, hayır, bu filmde görünmeyecekler. Benden saklayamayacakları kadar büyük bir sır olduğunu düşündüğüm bir bilgi sonuçta.”

Tom Holland

Tom Holland ayrıca senaryonun sadece 70 sayfasını okuduğunu ve başka bir şey bilmediğini, filmin tam hikayesinden haberi olmadığını dile getirdi.

Bu gibi haberlere ulaşabilmek için bizi takipte kalmayı unutmayın. Bir önceki yazımıza buradan ulaşabilirsiniz. Ayrıca YouTube kanalımıza buradan ulaşabilirsiniz.

Related posts

Bir cevap yazın

Required fields are marked *