Spam Yapma Lütfen!
13 Nis 2021
Film

Timothee Chamalet ve Jennifer Lawrence İkilisinden İnanılmaz Sahneler! | Don’t Look Up 

Timothee Chamalet ve Jennifer Lawrence İkilisinden İnanılmaz görüntüler!

Geçtiğimiz günlerde Açlık Oyunları serisinin Katniss’i X-Men filmlerinin Mysteque’si Jennifer Lawrence ve henüz vizyona giremeyen Dune ve Küçük Kadınlar filmleri ile son zamanlarda kendinden söz ettiren oyuncusu Timothee Chamalet dudak dudağa görüntülendi. Ateşli bir şekilde öpüşen iki başarılı oyuncu arasında yaşananları gösteren görsele dair pek çok farklı iddia mevcut.

Bu görüntüler The Big Short, Vice ve Üvey Kardeşler gibi filmlerin başarılı yönetmen Adam McKay’ın yeni filmi Don’t Look Up’ın setinde kaydedildi. Daha önce herhangi bir filmde bir araya gelmeyen iki oyuncunun arkadaş çevreleri aracılığıyla bir araya geldikleri ve aşk yaşadıkları gibi absürt iddialar ortaya atılsa da sizin de bildiğiniz gibi Jennifer Lawrence geçtiğimiz senelerde Cooke Maroney ile dünya evine girmişti. Ayrıca ikilinin arasında 5 yaş var. Jennifer Lawrence 30 yaşındayken Timothee 25 yaşında. Bu iki nedenden dolayı ortaya atılan aşk iddiaları asılsız diyebiliriz.

Don’t Look Up Konusu ve Oyuncuları

Başrollerinde Leonardo DiCaprio, Jennifer Lawrence, Timothee Chamalet, Ariana Grande, Chris Evans, Cate Blanchett,  Himesh Patel, Meryl Streep, Kid Cudi, Jonah Hill, Rob Morgan, Tomer Sisley, Melanie Lynskey, Ron Perlman, Tyler Perry ve Matthew Perry gibi oyuncuların bulunduğu Don’t Look Up filmi dünyaya çarpmak üzere olan bir gök taşına karşı insanları bilgilendirmeye çabalayan iki gökbilimcinin hikayesini anlatacak.

Jennifer ve kocası Cooke Maroney

Bununla birlikte filmde Leonardo DiCaprio ve Jennifer Lawrence iki gök bilimciyi canlandırıyor, belki ikili arasında da bu tarz sahneler izleyebiliriz.

Bir önceki yazımıza buraya tıklayarak okuyabilirsiniz. Gelecek haberlerden en hızlı şekilde haberdar olmak Instagram sayfamızı buraya tıklayarak, Twitter sayfamızı buraya tıklayarak takip edebilirsiniz. Benden bu kadar, güç sizinle olsun!

Related posts

Bir cevap yazın

Required fields are marked *