Spam Yapma Lütfen!
01 Ara 2020
Film

The Godfather III’ten İlk Fragman Geldi! 

İşte Yeni The Godfather Filminden Detaylar!

Ünlü The Godfather serisini hepimiz biliyoruz ve çoğumuz izledik. O efsanevi Coppola filmi. Kuşkusuz o seriyi seri yapan Marlon Brando ve Al Pacino’nun efsanevi oyunculukları… Anlattığı dramatik hikaye ve epik sonu. İtalyan mafyasına keskin bir bakış… Dünyadaki her insan tarafından sevilen bu kült film, sevilmesiyle seriye dönüşmüştü ancak ilk film her ne kadar güzel olsa da, devam filmleri ilk filmin etkisini yaratamamıştı. Seri, devam filmlerinin beklenenin altında kalması hastalığıyla karşı karşıya kalmıştı. Yine de diğer filmler ilk film kadar sevilirler.

Ancak herkesin hemfikir olduğu bir kanı var ki; o da 3. filmin her kesim tarafından sevilmemesi. Özellikle sonunun tatmin etmemesi…

Al Pacino Filmlerini Bir Bakışta Hatırlayabilecek misin? – Novicinema

Coppola da bu durumdan rahatsız olmuş olacak ki, The Godfather III, 1990 yılından çıkartılan sahneler ve eklenen sahnelerle tekrar sevenleriyle buluşuyor ve bu film Director’s Cut olacak. Bu yeni filmin en heyecan verici özelliği, filmin yeni bir başlangıca ve sona sahip oluşu… Film, orijinal The Godfather III’den misliyle farklı olacak. Ve filmin ismi de değişti: Mario Puzo’s The Godfather Code: The Death of Michael Corlaone…

Şimdi bakalım pek de sevilmeyen üüncü filmin konusuna. Ünlü mafya babası Michael Corlaone, atmışlı yaşlarına gelmiştir. Ve suç dünyası hızla bitmektedir. Ve Michael Carleone, ailesini bu suç dünyasından çıkartıp yasal bir işleme haline getirmeye çabalamaktadır.

Baba 3 – The Godfather 3 izle, 1080P Türkçe Dublaj izle - Filmilla.com

Bu Remsaatered film işi Coppola için yeni değil. Ünlü yönetmen daha önce de Cotton Club ve Apocalypse Now filmlerinin yeni versiyonlarını film severlere sunmuştu. Özellikle Apocalypse Now, 3 farklı Remastered versiyona sahip. Film için o kadar ok sahne çekilmiş ve kesilmiş ki, filmin her yeni versiyonunu izlediğinizde şaşırıp kalıyorsunuz.

Filmlerden eksilen sahnelerin eklenip filmlerin tekrar satışa sunulmaları veya beyazperdeye gelmeleri Hollywood için alışık bir şey. Birçok yüksek bütçeli film ek gelir elde etmek adına kesilen sahnelerle birlikte DVD olarak satılıyor.

The Godfather Remastered’a bol satışlar diliyoruz.

Önceki yazımıza buradan ulaşabilirsiniz.

Related posts

Bir cevap yazın

Required fields are marked *