Spam Yapma Lütfen!
13 Nis 2021
Batman

The Batman Filminin Çekimleri Kaldığı Yerden Devam Edecek! 

Matt Reeves‘in yazıp yöneteceği, bir zamanların vampiri Robert Pattinson‘un baş rolünde olduğu The Batman filminin çekimleri 6 Temmuz itibariyle tekrar başlayacak.

Yazımda Robert Pattinson‘un Batman‘i hakkında doyasıya konuşmak isterdim ancak yazanın ana konusu Catwoman olacak. Robert Pattinson‘un Batman‘i hakkında, “Robert Pattinson’un Batman Potansiyeli – Ön yargıları Yıkın!” yazımızda detaylı şekilde tartışmıştık. Bahsettiğin yazıyı okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

The Batman ve Catwoman

Batman ve Batmobile

The Batman, henüz üçlemenin ilk filminden birden fazla kötü karakteri misafir edecek: Riddler (Paul Dano), The Penguin (Colin Farrell) ve Carmine Falcone (John Turturro). Bahsettiğim gerçekten kötü karakterlerin dışında Bruce Wayne‘nin gizli aşkı Selina Kyle, Catwoman da filmde yer alacak.

Catwoman rolüyle Zoë Kravitz, Robert Pattinson‘un Batman‘ine eşlik edecek. İkili arasındaki ilişki, “kaçan kovalanır” temasında olacak. Film setinde ikilinin motosiklet kullandığı bir videoda mevcut. Buraya tıklayarak bahsettiğim videoyu izleyebilirsiniz.

Catwoman ve Kostümü

Robert Pattinson, toy bir Batman’i canlandıracak.

The Batman‘in çekimlerine ara verilmeden önce filmin çekimlerinin dörtte birinin tamamlandığı duyurulmuştu. Zoë Kravitz, bu süreç yaşanmasaydı Catwoman kostümünün hayranlarla çok öncesinde paylaşılmış olacağını açıkladı. Muhtemelen Robert Pattinson‘un test çekimlerine benzer bir görüntüyle karşılaşacaktık. Robert Pattison‘un test çekimlerini izlemek için de buraya tıklayabilirsiniz.

The Batman, 1 Ekim 2021‘de beyaz perdede sahne alacak. Biz film vizyona girer girmez incelemesiyle sizlerle beraber olacağız. Takipte kalın! Güç sizinle olsun!

Related posts

Bir cevap yazın

Required fields are marked *