Spam Yapma Lütfen!
24 Kas 2020
Film

Superman Geri Dönüyor: Henry Cavill Görüşme Halinde! 

2017 yılında beyaz perdede rol alan Justice League filmindeki bıyık fiyaskosuyla bazı hayranların inancını yitirdiği Henry Cavill, DC Genişletilmiş Evrenine Superman rolüyle geri dönmek için Warner Bros ile görüşme halinde.

Man Of Steel Desktop Backgrounds - Wallpaper Cave
Var bir hayalimiz: Man Of Steel 2

Deadline sitesinin haberine göre Henry Cavill, DC Genişletilmiş Evrenine Superman rolüyle geri dönmek için Warner Bros ile görüşme halinde. Ancak çabuk sevinmeyin: kaynak haber sitesinin aldığı duyumlara göre bu görüşme yeni bir Man Of Steel filminin hazırlıkları için değil. Henry Cavill’in Superman’inin evrendeki yeni rolü ufak ama etkili olacak.

Henry Cavill, Superman Olarak Hangi Filmlerle Geri Dönecek?

Henry Cavill’in Warner Bros ile anlaşmaya varması dahilinde Superman’in evrendeki rolü, tıpkı Robert Downey Jr’ın Spider-Man: Homecoming filmindeki rolüne benzer bir etkide olacak.

Oyuncunun kırmızı pelerini The Batman, Wonder Woman 1984 ve The Suicide Squad filminde kullanmayacağı kesin. Verdiğim örnekten de anlaşılabileceği üzere Henry Cavill’in rolüne geri dönebileceği en muhtemel film Shazam! 2. Haber kaynağının Henry Cavill’in Superman rolüne geri dönebileceği filmler listesinde Aquaman 2 ve Black Adam filmleri de yer alıyor.

DC Genişletilmiş Evreninde yeni umutlar doğmaya devam ediyor. Zack Snyder’ın düzenlendiği ve Henry Cavill’in da katıldığı Man Of Steel izleme partisinde Zack Snyder’s Justice League duyurulmuştu. 2021 yılında HBO Max platformunda yayınlanacak film hakkında bilinen her şeyi buraya tıklayarak okuyabilirsiniz.

Related posts

Bir cevap yazın

Required fields are marked *