Spam Yapma Lütfen!
26 Kas 2020
Film

Spider-Man 3 Nasıl Olacak? 

Spider-Man 3 Nasıl Olacak? İşte Son Alınan Haberler

Geçtiğimiz yaz vizyona giren Spider-Man: Far From Home filmi hatırı sayılı bir gişe başarısı elde etmişti. Bu başarının ardından filmin after creditindeki şaşırtıcı sahne hayranları 3’üncü film için oldukça heyecanlandırmıştı. Kimliği açığa çıkan Peter Parker’ın ne yapacağı merak konusuyken Disney ve Sony arasındaki finansal bir gerginlik yaşanmıştı. Ardından da örümceğimizin MCU’dan ayrıldığı açıklanmıştı. Hayranları şoke eden bu olaydan sonra da Sony 3üncü filmi yapacaklarını ve yönetmen olarak John Watts’ın yola devam edeceğini duyurmuştu. Ancak vizyon tarihi belirlenmemişti. Ama herkes, Tobey Maguire ve Andrew Garfield’ın yaşadığı devam filmi çekememe olayının Tom Holland’ı da vuracağından endişeliydi.

Spider-Man 3, MCU’daki son Spider-Man filmi olacak.

Bu olaylar durulduktan sonra Sony ve Disney üçüncü bir Spider-Man filmi konusunda anlaştılar. Filmin vizyon tarihi de 29 Ekim olarak belirlendi(koronavirüs güncel takvim).

Bizi mutlu eden bu haberle birlikte çekimlerine başlanan Spider-Man 3 filmi hakkında bazı söylentiler gelmeye başladı.

İşte Tom Holland’lı Spider-Man 3 hakkındaki söylentiler:

(Bu söylentilerin kesin olmadığını belirtmekle beraber birçoğunun doğru olma ihtimali de oldukça yüksek.)

Filmin isminin Home Run! olacağı konuşuluyor. Üçüncü filmin isminde “Home” kelimesinin olacağı kesinleşmişken bu ihtimal oldukça yüksek.

Filmde Miles Morales olabilir. Miles’ın amcasını Homecoming filminde görmüştük. Ancak ikinci filmde bununla ilgili herhangi bir şey yoktu. Bu biraz daha düşük bir ihtimal.

Film, Sinister Six’e kapı aralayabilir.

Filmde Peter Parker’ın mahkemede bir sahnesinin olması bekleniyor. Tahmin edilebilir olan bu sahneyi filmin sonlarına doğru görebiliriz. Bununla bilikte bolca polisten kaçış sahnesi göreceğimiz kesin.

Villain olarak Kraven The Hunter ve Scorpion düşünülüyor. Scorpion’a kesin gözüyle bakıldığını konusundaki iddialar oldukça güçlü ama Kraven The Hunter’ın filminin geleceği düşünüldüğünde ileriye saklandığını düşünüyoruz.

Tobey Maguire’li Spider-Man filminin J.Jonah Jameson’ı J.K. Simmons’un role döndüğünü biliyoruz. Ancak filmde Ultimate Spider-Man animasyonundaki gibi sadece billboardlarda veya New York meydanlarından Spider-Man’i eleştirirken göreceğiz. Far Frome Home filminin after credit sahnesindeki J. Jonah Jameson’ın bir meydandaki binadan bağlantısı göz önünde bulundurulduğunda bu ihtimal oldukça muhtemel.

Salınma sahnesinin ikinci filmin sonuna konması bilinçli olarak Sony ve Marvel’ın ortak kararıydı

Elimizden geldiğince olma ihtimali yüksek iddiaları değerlendirdik. Umarız bu yazımız film hakkında sizi bilgilendirmemize katkı sağlamıştır.

Bu yazımızı sevdiyseniz bir diğer yazımıza da buradan ulaşabilirsiniz.

Related posts

Bir cevap yazın

Required fields are marked *