Spam Yapma Lütfen!
28 Eki 2020
Film

Spider-Man 3 Filminin Çekimleri Başladı! 

Yeni yayınlanan fotoğraflara göre, Marvel Studios ve Sony, New York’ta Tom Holland’ın başrolünü oynadığı, isimsiz Spider-Man’ın 3. filminin çekimlerine başladı.

Koronavirüs salgını nedeniyle Marvel Studios, tarihlerin aksayabileceğinden uzun zamandır resmi açıklama yapmaktan çekiniyor. Ancak son birkaç haftadır Spider-Man’ın devam filminde Electro karekterini tekrar Jamie Foxx’un oynayacağı söylendi. 2014’te gördüğümüz Electro bir diğer adı ile Max Dillon karakterinin filmde oynayabilme ihtimalinin olması şahsen bizleri heyecanlandırdı.

Bir diğer haberimiz ise Benedict Cumberbatch’ın de Doctor Strange rolü ile Spider-Man’ın devam filminde bulunacak olması. Söylentiye göre filmde Doctor Strange, Spider-Man’a akıl hocalığı edecek. Ne Marvel Studios’dan ne de Sony’den bunlarla alakalı resmi bir açıklama yok. Ancak New York’tan sızan set fotoğraflarına bakarsak proje hakkında önemli bilgilerin resmi olarak açıklanması an meselesi.

Çekimlerden ilk fotoğraf!

Reddit’te u/jojokilolo adlı kullanıcı tarafından New York’ta çekilen bir set fotoğrafına göre 14 Ekim tarihinde Spider-Man’ın devam filminin çekimleri başladı. Çekim duyurusunun üstünde Spider-Man 3. filminin set başlığı olan “Serenity Now” yazısı bulunuyor. Görünüşe göre 14 Ekim tarihinde çekimler başladı.

Böyle çekim duyurularında seti asla görmememizin sebebi filmin tadının kaçmaması kısaca spoiler yemememiz. Görüntünün arka planından da anlaşılacağı gibi net bir şey görmüyoruz. Bununla birlikte başka bir ülkede çekim yapılacaksa bu çekimlere dahil olan büyük oyuncular sette olmayabilir. Onlar sadece kurgu ve dış çekimler ile filme eklenecek. Böylece filmin detayları ortaya çıkmayacak.

Ayrıca Tom Holland Avrupa’da Uncharted filminin çekimlerinde olmakla meşguldü, ancak bununla birlikte Sony tarafından da Spider-Man filminin setine gelmesi lazım, işte oyuncu için çekim programını buna göre ayarlayabiliyorlar. Belki de Marvel Studios, baş rollerin hazır olmasını ve sete gelmesini beklerken önce diğer oyuncularla çekime başlayacak. Durum ne olursa olsun, hayranlar çok yakında Spider-Man 3 ile ilgili bazı resmi haberler bekleyebilir. Bu haberler ya filmin isminden başlayarak ya da oyuncu kadrosundan başlayarak açıklanabilir. Son olarak dediğimiz gibi oyuncu kadrosunu sürprizi bozmaması için sadece filmin kapağında görebileceğimizi düşünüyoruz. Umarız yakında bazı resmi haberler gelir.

Önceki yazımıza buradan ulaşabilirsiniz.

Related posts

Bir cevap yazın

Required fields are marked *