Spam Yapma Lütfen!
13 Nis 2021
Film

Pirates of the Caribbean 6: Jack Sparrow’suz Olur Mu? 

Pirates of the Caribbean 6 için hazırlıklara başlandı. Peki, birçok kişi tarafından fazlasıyla sevilen film serisinde Johnny Depp’in canlandırdığı Jack Sparrow karakteri de yer alacak mı?

Bu sorunun cevabı artık netleşti. Johnny Depp, Pirates of the Caribbean 6 filminde rol
almayacak. Bunun en başlıca sebebi tabii ki ünlü aktörün özel hayatı. Amber Heard’a şiddet uyguladığı haberleri ile kariyerinde büyük bir sallantı yaşayan Johnny Depp The Sun adlı medya şirketine açtığı iftira davasını da kaybetti. Bunun üzerine bir de Fantastik Canavarlardaki rolüne son verilince iyice açıkta kaldı.

Pirates of the Caribbean 6 için ise Chernobyl dizisinin senaristi Craig Mazin ve serinin ilk dört filminde senaristlik yapan Ted Elliot senarist koltuğunda oturacak. Filmin yönetmen koltuğunda ise Joachim Ronning yer alacak.

Yeni kaptanımız Margot Robbie olacak!

Download Wallpaper 1920x1080 margot robbie, naomi lapaglia, the wolf of  wall street Full HD 1080p HD Background

Başrol ise Hollywood Reporter’ın haberine göre Margot Robbie olacak. Harley Quinn gibi önemli bir rolle adını çokça duyuran bayan aktör bu rol ile kariyerine büyük bir imza atabilir. Bu haber hayranlar tarafından da oldukça hoş bir şekilde karşılandı.

Peki yeni film ne zaman vizyona girecek? Bunun daha tam bir cevabı olmasa da 2020’nin
sonları gibi gözüküyor. Ayrıca filmde Johnny Depp olmayacağı için film büyük ihtimalle diğer 5 filmden farklı olacak ve bizim öldüğünü düşündüğümüz Davy Jones da olacak. Ama hala karakteri 70 yaşındaki Bill Nighy mi canlandıracak? Bununla ilgili bir haber yok. Peki ya Jack Sparrow’suz olur mu? Elbette eksiklerin hissedileceği aşikar fakat bizlere gerçekten de iyi bir hikaye sunulursa bu filmi de neden sevmeyelim?

Margot Robbie wallpapers 1920x1080 Full HD (1080p) desktop backgrounds

Bu film neden farklı olacak diye sorulduğu zaman ise cevabın en güçlüsü “Johnny Deep
olmayacak”tır. Ama onun yanı sıra film serisine sonradan katılan William Turner’ın oğlu Henry Turner ve Barbossa’nın kızı Carina Smyth olayları tamamen değiştirecek gibi duruyor.

Bu serinin yeni filmi hakkında daha fazla bilgimiz yok. Ama bu yeni film sinema tarihine adını
kazıyabilir. Bizleri çok güzel bir yapımın beklediğini söyleyebiliriz. Ama biraz daha sabretmemiz gerekecek.

Önceki yazımıza buradan ulaşabilirsiniz.

Related posts

Bir cevap yazın

Required fields are marked *