Spam Yapma Lütfen!
12 May 2021
Film

New Mutants Üç Filmden Oluşacak! 

Yıllardan beri çıkmasını beklediğimiz New Mutants planlananlara göre üçlemeden oluşacakmış. Eğer film gişede başarılı olabilirse üç filmden oluşmasının planlanıyormuş.

“Tüm bu sürecin ardından, en sonunda, kendi New Mutants filmimi yapabildim ve bundan gurur duyuyorum. Şu an umduğum tek şey filmin gişede stüdyonun üçlemeyi tamamlamama izin verecek kadar başarılı olabilmesi.”

Filmin yönetmeni Josh Boone

Söylenenlere göre Boone, New Mutants için oldukça heyecanlı ve film için bir üçleme düşünüyormuş.

New Mutants çıkmasını uzun zamandır beklediğimiz her sene filmi izlemek için heyecanlandığımız ve bunların hemen ardından ise her sene ertelenen bir film. Film, X-Men spin-off olacak. X-Men evreninde geçecek bir korku filmi olan New Mutants birçok hayranı fazlasıyla heyecanlandırmıştı. Filmin 2018 yılında çıkması beklenirken. Film bir anda ertelendi.

Filmde bazı değişiklerin yapılması istenmiş. Film için yeni sahneler çekilecekmiş. Bu yüzden de film ertelenmiş. Fox el değiştirip Disney’in bünyesine katılınca film hakkında birçok dedikodular çıktı. Filmin Disney+ yayınlanacağı, Disney’in Fox’u satın aldıktan sonra filmin iptal edileceği gibi şeyler söylendi. Açıkçası biz filmden umudumuzu kesmeden beklemeye devam ettik.

Sonrasında ise Disney, filmi ilk halindeki gibi vizyona sokacağını açıkladı. Birçok hayran beklentilerinin sona ereceğini düşünmüşken koronavirüs salgını çıkınca film 28 Ağustos tarihine ertelendi.

New Mutants’ın 28 Ağustos’ta vizyona girmesi planlanıyor

Filmin logosu.

X-Men evrenine daha çok farklı yönden yaklaşan film, evrene korku unsurları katmaya çalışacak. Filmin 28 Ağustos‘ta vizyona girmesi planlanıyor. The Fault in Our Stars filminin yönetmenliğini yapmış Josh Boone bu filmin yönetmenliğini yapacak. Film, Charles Xavier’in okulundan mezun olan bir grup mutant kahramanın hikayesini anlatacak.

Açıkçası filmin birden fazla kez ertelenmesi birçok hayranı hayal kırıklığına uğrattı. Hayranlar filmin çıkmasında hala daha umutlu değil.

Charlie Heaton

Film kadrosunda Game of Thrones‘tan tanıdığımız Maisie Williams, Stranger Things‘de yer alan Charlie Heaton, Split‘den tanıdığımız Anya Taylor-Joy, Teen Wolf dizisinde yer alan Henry Zaga gibi isimler yer almakta.

New Mutants, 28 Ağustos tarihinde vizyona girecek.

Ayrıca Xbox Series X hakkında bilmemiz gerekenler yazısına buradan ulaşabilirsiniz.

Related posts

Bir cevap yazın

Required fields are marked *