Spam Yapma Lütfen!
28 Eki 2020
Film

Netflix’in Yeni Sherlock Filmi: Sherlock Junior 

Netflix, Sherlock Junior adından yeni bir filmi izleyicilerin beğenisine sunmaya hazırlanıyor!

Eylül 2020’de yayınlanan Enola Holmes filmiyle büyük beğeni toplayan Netflix, Sherlock Holmes ile ilgili projeler geliştirmeye devam ediyor. Holmes’e suçları çözmesine yardımcı olan ve kimsesiz çocuklardan oluşan bir çetenin anlatılacağı, The Irregulars dizisi üzerinde çalışan Netflix, Sherlock projelerine bir yenisini daha ekledi.

Enola Holmes filmi ile elde ettiği başarıyı devam ettirmek isteyen Netflix, Sherlock Junior filmiyle de bu başarısını sürdürmek istiyor. Oyuncu kadrosu ve yönetmeni henüz belli olmayan projenin senaristleri, daha önce; The Ring, Transformers: Age of Extinction ve Scream 3 gibi filmlerin senaristliğini yapmış Ehren Kruger ve Sony Picture Entertainment ile çalışan Matt Kuzma olacak gibi duruyor.

Sherlock Junior filmi ile bizleri neler bekliyor?

Sherlock Holmes ve arkadaşı Jonh Watson’ın gençlik hallerinin yer alacağı filmde bu ikilinin maceraları anlatılacak. Filmin genel konusu hakkında edinilen bilgilere göre Sherlock ve Watson esrarlı bir kayboluş vakasının ve kasabadaki bir cadı lanetinin ardındaki gizemi çözmeye çalışacaklar.

Projenin bir süredir gündemde olduğunu ifade eden Netflix, yazarların netleşmesi ile birlikte projeye dair ilk adımı atmış oldu. Filmin yayın tarihi hakkında kesin bir bilgi bulunmuyor. Fakat tahminler filmin 2021 yılının sonlarına doğru çıkacağı yönünde.

Biz Sherlock Holmes hayranları Benedict Cumberbatch’ in başrol olduğu Sherlock dizisinin 5. sezonunu daha büyük bir istekle bekliyor olabiliriz. Yine de bu yeni proje genç Sherlock ve Watson’ı görme düşüncesi nedeniyle büyük merak uyandırıyor.

Related posts

Bir cevap yazın

Required fields are marked *