Spam Yapma Lütfen!
28 Oca 2021
9 Kere Leyla

Netflix’in Yeni Komedi Filmi 9 Kere Leyla! 

Netlifx’in yeni komedi filmi 9 Kere Leyla! Merhaba sevgili Geek101 ailesi. Bildiğiniz üzere Netflix üzerindeki Türk dizileri ve filmleri gitgide artmakta ve şu ana dek çıkan yerli projelerimiz sadece Türkiye çapında değil, dünya çapında da oldukça izlenilmiş ve beğenilmişti.

Hatta Netflix Türkiye, çıkan her bir yeni projeyle yeni başarılar da elde etmektedir. Geçtiğimiz haftalarda yayınlanan ve oldukça beğenilen “Bir Başkadır” dizisi de buna en büyük örnek. Elde edilen başarılarla ve geçen zamanla beraber, yine birçok projeye imza atılıyor. Duyurulan bu projeler biz izleyicilerin de oldukça ilgisini çekiyor. 9 Kere Leyla da geçtiğimiz günlerde fragmanla beraber duyurulan bu projelerden biri.

Başrollerinde Haluk Bilginer, Demet Akbağ ve Elçin Sangu’nun yer aldığı bu komedi filminin 4 Aralık’ da yayınlanması bekleniyor. Oyunculuğu ve elde ettiği başarılardan sonra Haluk Bilginer’in ek olarak yine oldukça başarılı ve köklü bir oyuncu olan Demet Akbağ’ın kadroda yer alması beni oldukça heyecanlandırdı. Her iki oyuncu da gerek komedi gerek dram alanlarında oldukça başarılı. Özellikle Haluk Bilginer’in Şahsiyet dizindeki oyunculuğu ve başarısı kesinlikle göz ardı edilmemelidir. Haluk Bilginer’in başrol olduğu Şahsiyeti izlemenizi de şiddetle öneririm. Her ne kadar Elçin Sangu’nun da performansını pek bilmesem de fragmanda oldukça tatlı görünüyor.

9 Kere Leyla Nasıl Olacak?

Film aslında mutlu bir evlilik geçiren Adem(Haluk Bilginer) ve Leyla(Demet Akbağ) çiftini ele alıyor. Fakat geçen onlarca yılla beraber ilişkilerindeki heyecan ve o taze aşk artık kalmamıştır. Adem’in Nergis(Elçin Sangu) denen birine aşık olmasıyla beraber evliliği artık tamamıyla eskisi gibi değildir. Nergis ile beraber olmak için Leyla’dan kurtulması şarttır. Film de Adem’in Leyla’dan kurtulma çabalarını komik bir şekilde ele alıyor.

Bakalım Leyla bu durumun farkına varabilecek mi yoksa Adem’in planlarının kurbanı mı olacak bunu izleyip göreceğiz.

Fragmana da buradan ulaşabilirsiniz.

Related posts

Bir cevap yazın

Required fields are marked *