Spam Yapma Lütfen!
11 May 2021
Film

Matrix 4’te Laurence Fishburne (Morpheus) Olmayacak! 

Baş rollerinden birini Keanu Reeves’in canlandırdığı ve gönüllerde taht kuran 3 filmlik seri The Matrix’in yeni çıkacak devam filminde, geçmiş filmlerde Morpheus olarak tanıdığımız Laurence Fushburne’ü göremeyeceğimiz açıklandı.

Laurence Fishburne (Morpheus)

Çıkacak yeni Matrix filmi her ne kadar sevenlerini heyecanlandırsa da Laurence Fishburne’ü göremeyecek olmamızın sebebi merak konusu oldu.

Fishburne’ün New York Magazine verdiği açıklamaya göre, Eski üçlemeden birçok oyuncu kendi rollerini canlandırmaya devam etmesine rağmen Fishburne oyuncu kadrosuna davet bile edilmedi.

‘’Davet edilmedim. Belki bu sayede yeni bir oyun yazarım. İyi dileklerimle. Umarım Harika olur.’’ Dedi ve şunları ekledi. ‘’Bu muhtemelen en iyi hatırlanacağım roldü ki bu harika hatta bu hatırlanacağım tek şeydi ki bu daha da harika.’’

IGN haberine göre Fishburne’ün yeni filmde oynamayacak olmasının sebebi Morhpeus’un, The Matrix Online adındaki MMORPG türündeki oyunda öldürülmüş olması olabilir. Oyunda Morhpeus, Neo’nun bedenini makinaların elinden almaya çalışırken makinalar bir suikastçı yardımıyla Morhpeus’u öldürülmüştü. Devam filminin bu ölümden sonrasında geçeceği ve Morpheus’un ölü olacağı düşünülüyor.

Yapımcı firmanın yaptığı açıklamalarda Neo ve Morhpeus’un çocukluğunu canlandırması için 2 oyuncu aradığını biliyoruz fakat küçük Neo ve Morhpeus ile flashbackler mi yoksa bir çeşit zaman yolcuğu sayesinde mi tanışacağız bilmiyoruz.

The Matrix 4 Bilinen Oyuncular

Keanu Reeves – Neo

Carrie-Anne Moss – Trinity

Jada Pinkett Smith – Niobe

Lambert Wilson – The Merovingian

Neil Patrick Harris

How ı met your mother’un yıldızı Neil Patrick Harris’te filmde yer alacak oyuncular arasında.

Yahya Abdul – Mateen II

Watchmen’den tanıdığımız Yahya Abdul’da The Matrix 4’ün ana karakterlerinden.

Jessica Henwick

Marvel’s Iron Fist’ten tanıdığımız Jessica’da Yahya Abdul gibi henüz kimi oynayacağı bilinmeyen bir ana karakter.

Priyanka Chopra Jonas

Jonathan Groff

Toby Onwumere, Max Riemelt and Eréndira Ibarra

Wachowski kardeşlerin Netflix dizisi sense 8’ten tanıdığımız bu üç oyuncuyu da The Matrix 4’te görmeye hazır olun.

Related posts

Bir cevap yazın

Required fields are marked *