Spam Yapma Lütfen!
14 Haz 2021
Film

Joker 2 Geliyor! İşte Detaylar! 

Merhaba, sevgili Geekyüzbir takipçileri! Bugün çok taze ve bir o kadar da önemli bir haberle karşınızdayız. Joker 2!

Bildiğiniz gibi Joker, karakteri, çizgi roman dünyasında Batman’in en azılı düşmanlarından biriydi. Hem birçok animasyon filmde, hem de çizgi dizilerde ve beyazperdede gördük. Ancak şüphesiz ki Joker’i efsane yapan ve onun unutulmaz bir karakter olmasını sağlayan kişi Heath Ledger’dır. Heath Ledger, The Dark Knight filminde öyle bir Joker performansı sergilemiştir ki, unutulmazlar arasına girmiştir. Ayrıca bu performansı ile birlikte trajik ölümünden sonra tam 34 ödül aldı.

Joker böyle efsane bir karakter olunca, WB, ondan daha fazla para kazanmak istediler. Çünkü dünyaca sevilen bir kötü karakter yaratmak, bir süper kahraman yaratmaktan çok daha zordur. Bunu başarmışken de beyazperdede başarılı bir şekilde gösterilebilmelidir. Ancak ne yazık ki Jared Leto’lu Joker The Suicide Squad filminde pek de iyi bir izlenim veremedi. Bunun sebepleri arasında pek çok kamera arkası sorun olsa da sonuç, hüsran. Hal böyle olunca Joker’in dağılan imajını toplamak gerekiyordu. En azından bu, biz hayranlara ve Heath Ledger’a bir borçtu.

Joker 2 Filmi

Ve bunu yapmak için 2019 yılında Joker filmini çektiler. Evet ve bu Joker, Heath Ledger’ın performansına adeta bir saygı duruşuydu. Joaquin Phoenix bu Joker performansıyla En İyi Erkek Oyuncu Oscar’ını kazandı. Todd Phillips’in çektiği bu Joker filmi, efsaneler arasına girmeyi başladı. 50 milyon dolarlık bütçesinin kat kat üstünde 1 milyarı aşan bir de gişe kaldırınca, Joker, hak ettiği değeri sonunda görmüştü.

Ancak şirket bununla da yetinmek istemiyor olacak, yeni bir Joker filminin çalışmalarına başladılar. Joker 2 filmini de Todd Phillips kaleme alacak. Ancak yönetmen koltuğunda kimin oturacağı henüz bilinmiyor.

Şu ana kadar film onayla aldı ve senaryo çalışmaları başladı. Daha ne oyuncu kadrosu belli ne de filmde Joaquin Phoenix’in olacağı. Bunlar eksin bilgiler ve bilgiler dışındaki hiçbir asılsız habere lütfen itibar etmeyiniz.

Evet, sevgili Geekyüzbir takipçileri! Joker 2 ile ilgili detayları paylaştık. Bir yazımızın daha sonuna geldik. Bir önceki yazımıza buradan ulaşabilirsiniz! Hem izleyin, hem okuyun. Mutlu haftalar!

Related posts

Bir cevap yazın

Required fields are marked *