Spam Yapma Lütfen!
13 Nis 2021
Film

Guy Ritchie ve Jason Statham Türkiye’de! İlk Görüntüler Geldi! 

Snacth, Rock’n Rolla ve The Gentlemen gibi çok farklı ve kendine öz kurgulara sahip olan filmlerin yönetmeni ve ayrıca King Arthur: Legend of The Sword, Sherlock Holmes serisi ve The Men from U.N.C.L.E. ve Alaaddin gibi büyük bütçeli gişe filmlerinin ünlü yönetmeni Guy Ritchie, yeni filminin çekimleri için Türkiye’de.

Filmden ise geçtiğimiz günlerde Guy Ritchie’nin kendi hesabından bir kamera arkası görüntüsü yayınlandı. Görüntülerden gördüğümüz kadarıyla bizleri oldukça iyi film bekliyor gibi.

Hatta Guy Ritchie yaklaşık iki haftadır Türkiye’de. Jason Statham(Fast and Furious, Snatch, Parker,Transporter) ve Hugh Grant(aşk filmlerinin romantik oyuncusu) gibi ünlü oyuncuların oynadığı filmin çekimleri gizlilikle yürütülürken yeni bir video paylaşıldı.

Filmin dev platosu Antalya’nın Aksu ilçesinde 121 dönümlük araziye kuruldu. Platoya tam 1.8 Milyar dolar harcandı. Filmin adı: Five Eyes.

Filmin çekimleri Kaleiçi dahil Antalya’nın birçok kültürel miras alanında çekiliyor. Filmin Antalya’nın turistik cazibesinin artmasında fayda sağlayacağı düşünülüyor. Türk yapımcıların da danışman olarak yer aldıkları filmin çekimlerinin ne zaman biteceği bilinmiyor.

Filmin aksiyon türünde olacağı ve Guy Ritchie’nin o kült kurgusunu içinde bulunduracağı aktarıldı.

Guy Ritchie neredeyse her sinema sever tanır çünkü filmin kurgusu inanılmaz bir seviyededir. Müziklerinin yerleştiriliş, hikayenin mizah ile birleştirilerek aktarılışı… Senaryosu iyi veya kötü olsun bir Guy Ritchie filmi izlemek başka bir seviyedir.

Bu arada Jason Statham’ın ünlenmesini sağlayan ve popülaritesini artıran ilk filmi olan Guy Ritchie filmi Sntach’te bir Türk’ü canlandırdığını hatırlatalım.

Bu yazımızı beğendiyseniz bir diğer yazımıza buradan ulaşabilirsiniz. Ayrıca önceki YouTube videomuza buradan ulaşabilirsiniz.

Related posts

Bir cevap yazın

Required fields are marked *