Spam Yapma Lütfen!
13 Nis 2021
DC Filmleri

Flash Filminde Supergirl Olacak! İşte Canlandıracak Olan İsim! 

The Flash Filmi ve Casti Hakkında Her Şey!

Merhaba, Geek101 takipçileri! Bugün sizlere bir türlü gelmek bilmeyen The Flash filmi hakkında çıkan yeni haberlerden bahsedeceğiz.

Biliyorsunuz ki Flash filmi normalde 2016 yılında vizyona girmesi gereken film. DC Sinematik Evreni’nin çalkantılar yaşaması, yönetmenin sürekli değişmesi gibi sebeplerle film, 2022 yılında vizyona girecek.

supergirl comic 1920x1080 ile ilgili görsel sonucu

Bu nedenle filmin ön çalışmalarına başladılar. Bu çalışmalardan bir tanesi de cast. Bildiğiniz gibi filmin kadrosunda artık Michael Keaton da yer almakta. Filmde ise daha birçok karakterin olacağını açıkladılar. Bu karakterlerden biri de Supergirl. Filmin yönetmeni Andy Muschietti, sosyal medyadan Supergirl karakterinin Sasha Calle’ye verildiğini açıkladı. Ayrıca sosyal medyada Sasha Calle”nin rolü aldığı bir video paylaştılar.

Bunlarla birlikte filmin flashpoint tarzı bir atmosfere sahip olacağı konuşuluyor. Ayrıca DC Sinema Evreni’nin şu son 5 yılda hayli çalkantılı zamanlarını ve gişede çakılan filmlerini düşündüğümüz zaman bir flashpoint filmi ile evrenin tamamen sıfırlanması oldukça muhtemel gibi gözüküyor.

sasha calle ile ilgili görsel sonucu

Flash filmi o kadar fazla ertelendi ki artık kimse filmin çıkacağına ihtimal bile vermiyordu ancak filmin ön hazırlığına başlandığı düşünülünce ve filmin 2022 yılında vizyona gireceği göz önünde bulundurulunca filmin çekimlerinin bu yıl içerisinde başlayacağı oldukça muhtemel.

Ayrıca Sasha Calle’nin rolü 425 oyuncu arasından kaptığını da ekleyelim. Bunlarla birlikte Calle, DC tarihindeki ilk Latin Supergirl olacak.

Ayrıca bu yazımızı beğendiyseniz bir önceki yazımıza buradan ulaşabilirsiniz sevgili Geek101 takipçileri!

Related posts

Bir cevap yazın

Required fields are marked *