Spam Yapma Lütfen!
13 Nis 2021
Film

Enola Holmes Filminden İlk Tanıtım Geldi! 

Millie Bobby Brown ve Henry Cavill’in yer aldığı Enola Holmes’tan ilk tanıtım videosu yayınlandı. Ayrıca filmden ilk poster de geldi.

Enola Holmes, 23 Eylül’de Netflix’te yayınlanacak!

Sherlock Holmes’ü Henry Cavill, Mrs. Holmes’ü ise Helena Bonham Carter canlandıracak. Sherlock dizisinden sonra birçok hayran Sherlock’u Benedict Cumberbatch’dan başkası canlandırmaması gerektiğini düşünürken bazıları da Henry Cavill’in role gayet uygun olduğunu düşünmekte. Umarız konuyu çok iyi işleyerek bize sevgili Cumberbatch’i çok aratmazlar.

Harry Bradbeer filmin yönetmenliğini yapmakta. Kendisi daha öncesinde The Brides in the Bath isimli bir gizem filmini yönetmeşti. Bradbeer’ın filmografisine bakacak olursak kendisi Enola Holmes filmi için uygun bir yönetmen gibi.

Filmin posteri

Netflix yapımlarına genel olarak bakınca başarılı bir film olacak gibi duruyor. Umarım gereksiz yere uzatılan diziler gibi bu filmin kalitesini düşürüp hevesimizi kırmazlar.

Filmin konusu

Millie Bobby Brown’ın Enola Holmes’ü canlandıracağı filmin uyarlanacağı kitaplarda Enola’nın annesi kaybolur. Bu durumda Enola onu yok sayan ağabeyleri Sherlock ile Mycroft’tan yardım ister. Sherlock ve Mycroft bu olayı çözerken Enola’yı uzaktaki yatılı bir okula gönderme kararı alırlar. Ancak Enola oradan kaçacaktır. İlk gideceği yer de Sherlock Holmes ile birlikte çeşitli vakalarda çalışan dedektif Lestrade olacaktır. Olaya dahil olmak isteyen Enola, Sherlock ile tam bir saklambaç oynamaya kalkışacaktır. Serinin her bir devam kitabında Enola Holmes yeni bir ortadan kaybolma vakası üzerinde çalışmalarını sürdürür ve Sherlock’un izinden gider.

Ayrıca yakın zamanda yayınlanacak Lucifer’ın yeni sezonu hakkında olan yazıya buradan ulaşabilirsiniz.

Related posts

Bir cevap yazın

Required fields are marked *