Spam Yapma Lütfen!
14 Haz 2021
Film

En Çok İzlenen 10 Netflix Orijinal Filmi! 

En Çok İzlenen 10 Netflix Orijinal Filmi! Merhaba, sevgili Geekyüzbir takipçileri! Bugün sizler için farklı bir liste ile karşınızdayız. Eğer bu güzel pazar gününde ne izleyeceğinizi düşünüyorsanız, Netflix Platformunda En Çok izlenen 10 Film listesi size yardımcı olabilir. Keyifli okumalar. İşte en çok izlenen 10 Netflix Orijinal filmi!

10-The Perfect Date (2019) – 48 Milyon

Chris Nelson tarafından yönetilen bu film, Steven Bloom’un The Stand-In romanından uyarlanan eğlenceli bir gençlik filmidir. Hem tatlı hem romantik.

9-The Platform (2019) – 56 Milyon

The Platform, bilimkurgu ve gerilim türündeki farklı bir İspanyol yapımıdır. Her katında sadece iki kişinin bulunduğu, çok katlı bir hapishanedeki sınıfsal çatışmalara odaklanan bu film, Galder Gaztelu-Urrutia tarafından yönetildi. Ve ayrıca eleştirmenlerden tam not aldı.

8-The Wrong Missy (2020) – 59 Milyon

Taylor Spindel’in yönetmen koltuğunda oturduğu bu komedi filmi, hayallerindeki kadın ile tanıştan bir adamın maceralarına odaklanıyor. Ancak hayallerindeki kadın tabirine birebir uyan bu kadın, bakalım gerçek midir?

7-Triple Frontier (2019) – 63 Milyon

Adeta yıldızlar geçidi olan bu aksiyon filminin başrollerinde Ben Affleck, Charlie Hunnam, Pedro Pascal ve Oscar Isaac paylaşıyor. Film, bir soygun girişiminde bulunan bir grup Özel Kuvvetler operasyon askerlerinin hikayesini anlatıyor. Triple Frontier, hem başarılı kadrosu, hem de aksiyonuyla dikkat çekiyor.

6-The Irishman (2019) – 64 Milyon

Usta yönetmen Martin Scorsese’nin yönetmen koltuğunda oturduğu bu çok konuşulan filmin başrollerini Robert De Niro ve Al Pacino paylaşıyor. Ve film bir yandan bütçesiyle(159 Milyon USD) bir yandan da kullanılan yüz gençleştirme teknolojileriyle dikkat çekiyor.

5-Murder Mystery (2019) – 73 Milyon

Başrollerini Jennifer Aniston ve Adam Sandler’ın paylaştığı filmin yönetmeni Kyle Newacheck. Film, evliliklerini canlandırmak için tatile çıkan bir çiftin sıra dışı maceralarını mercek altına alıyor. Hem bol aksiyonlu hem de bol komedili bu filmi tavsiye ediyoruz.

4-6 Underground (2019) – 83 Milyon

Bu soluksuz aksiyon filmi Michael Bay tarafından yönetiliyor. Ama cidden soluksuz aksiyon. Film 2 saat 8 dakika e bunun 1 saat 40 dakikası soluksuz aksiyon. Müthiş sürükleyici. Eğer izlemediyseniz şu an gidip izlemenizi tavsiye ediyorum. Hem oyuncu kadrosuyla hem de müthiş kadrosuyla dikkat çekiyor.

3-Spenser Confidential (2020) – 85 Milyon

Hızlı ve Öfkeli filmlerinin yapımcılarından gelen bu film sizi, adaleti yerine getirmek için yapmayacağı şey olmayan kararlı eski polis/mahkum Spenser’ın macerasına fırlatıyor. Ancak bu film ne çok iyi, ne de çok kötü. Orta sınıf bir film.

2-Bird Box (2018)- 89 Milyon

Sandra Bullock’u başrolüne taşıyan film bilimkurgu-korku ve gerilim türünde. Film, kesinlikle gözlerini zi açamayacağınız, açarsanız da cinnet geçireceğiniz bir gerçeklikte herkesin gözlerine bez bağlayarak yaşamalarına odaklanıyor.

1-Extraction (2020) – 99 Milyon

Chris Hemsworth’ün başolünde bulunduğu bu filmi Avengers filmlerinin yardımcı yönetmeni Sam Hargrave. Ayrıca da filmin yapımcıları Russo Brothers. Bir de başrolü ise Chris Hemsworth. Eh sanırım başka söze gerek yok.

Evet, sevgili Geekyüzbir takipçileri. Bir yazımızın daha sonuna geldik. Bir önceki yazımıza da buradan ulaşabilirsiniz. Ayrıca Instagram hesabımıza da buradan ulaşabilirsiniz.

Related posts

Bir cevap yazın

Required fields are marked *