Spam Yapma Lütfen!
14 Haz 2021
Don't Look Up

Don’t Look Up Filminin Dev Kadrosu! 

Önümüzdeki yıl Netflix platformunda yayınlanmak üzere çekimlerine başlanacak olan Don’t Look Up filminin kadrosu açıklandı. Kadro adeta yıldızlar geçidi.

The Big Short ve Vice gibi filmlerin Oscar ödüllü senarist ve yönetmeni Adam McKay, yeni filmini Netflix platformu için çekecek.

Filmin dev kadrosu.

Filmin başrolünde Titanic, The Revenant ve Once Upon A Time In Hollywood gibi filmlerin Oscar’lı oyuncusu Leonardo DiCaprio, Mamma Mia! ve Kraven Kraven’a Karşı filmlerinden tanıdığımız Meryl Streep, X-Men filmlerinde Mystique ve Açlık Oyunları’ndan Jennifer Lawrence, 21 ve 22 Jump Street filmlerinin sevilen oyuncusu Jonah Hill ve Balon Pilotları filminden bildiğimiz Himesh Patel’in baş rollerde yer alacağı filmde ünlü güzel oyuncu Cate Blanchett, Rob Morgan, Timothée Chalamet, Ariana Grande, Kid Cudi, Matthew Perry ve Tomer Sisley gibi yıldızlar da kısa rollerde yer alacak.

Don’t Look Up filminin konusu

Big Short

Bir meteorun altı ay içinde Dünya’yı yok edeceğini öğrenen iki uzay bilimcinin hikâyesini anlatıyor. İnsanları yaklaşan yıkıma karşı uyarmak isteyen bu iki uzay bilimci, kötü haberi duyurabilmek için basın turuna çıkıyor.

Her bir platform izleyici kazanabilmek adına müthiş işler yapıyorlar ve Don’t Look Up da bu müthiş işlerden bir tanesi gibi duruyor. Bundan önce de Netflix, The Irishman filmiyle Al Pacino, Robert De Niro ve Martin Scorsese’yi bir araya getirmişti. Onun ardından geçtiğimiz aylarda Netflix, The Devil All The Time filmi ile Robert Pattinson, Tom Holland ve Sebastian Stan’i bir araya getirmişti. Belli ki platformun yıldızlar geçidinden oluşan bu filmleri son bulmayacak.

Bu yazımızı beğendiyseniz diğer bir yazımıza buradan ulaşabilirsiniz.

Related posts

Bir cevap yazın

Required fields are marked *