Spam Yapma Lütfen!
24 Kas 2020
Dizi

DC FanDome Etkinliğinde Neler Gördük? 

22-23 Ağustos tarihleri arasında DC’nin yeni içeriklerini duyurmuş olduğu DC FanDome adı altında bir etkinlik gerçekleştirildi. Birçok hayran tarafından beklenen oyunlar ve filmler bizlere fragmanlarla duyuruldu. Bizler de sizlere DC FanDome‘da önemli olan nelerin gösterildiğini kısa bir şekilde özetleyeceğiz.

Wonder Woman 1984’ten fragman geldi

2 Ekim’de çıkması beklenen Wonder Woman 1984‘ten yeni fragman geldi. Fragmanda birçok yeni şey gördük. Cheetah karakterini bu fragmanla birlikte görmüş olduk. Ayrıca Patty Jenkins, filmin ertelenme ihtimalinin oldukça düşük olduğundan bahsetti.

Gotham Knights duyuruldu

WB Montreal uzun bir süredir bir Batman oyunu üzerinde çalışıyordu. Bu oyunun ise Gotham Knights olduğunu öğrendik. Oyunda Batman ölmüş ve artık bizler Bat-Family üyelerini yönetiyoruz.

CO-OP olması planlanan Gotham Knights’dan bir oynanış videosu da yayınlandı. Oyun ise 2021 yılında bilgisayar, yeni ve eski nesil konsollar için çıkışını yapacak.

The Suicide Squad’tan yeni bilgiler geldi

6 Ağustos 2021‘de vizyona girmesi planlanan The Suicide Squad‘tan bir tanıtım videosu yayınlandı. Ayrıca filmden bir poster de geldi.

Filmin oyuncu listesi de bir video ile birlikte bizlere aktarılmış oldu. Film birçok hayran tarafından oldukça olumlu olarak karşılandı.

Flash solo filminden konsept çalışmaları yayınlandı

İçerisinde Ben Affleck‘in Batman olarak yer aldığı Flash solo filminden konsept çalışmalar yayınlandı.

Sandman dizisi hakkında açıklamalar yapıldı

Neil Gaiman, Netflix’te yayınlanacak Sandman uyarlaması hakkında: “Seriyi günümüze uyarlıyoruz ve bu faktörü hesaba katınca yapmak istediğimiz değişiklikleri yapacak özgürlüğe sahip olmak güzel”

The Flash dizisinin 7. sezonundan bir fragman yayınlandı

Uzun süredir devam eden The Flash‘ın 7. sezonundan yeni bir fragman yayınlandı.

Static Shock filmi duyuruldu

Static Shock filmi için görüşmelere başlanmış. Ayrıca farklı siyahi karakterler için de düşünülen projeler mevcutmuş.

Titans dizisi hakkında bir açıklama yapıldı

Dizinin 3. sezonunda Barbara Gordon, Red Hood ve Scarecrow‘un yer alacağı açıklandı.

Zack Synder’s Justice League’den ilk fragman yayınlandı

Oldukça farklı duran Zack Synder’s Justice League‘den ilk fragman yayınlandı. Ayrıca Justice League her biri 1 saat olan 4 bölümden oluşacak.

Shazam Fury of the Gods duyuruldu

Shazam devam filmi Shazam Fury of the Gods duyuruldu.

Aquaman devam filmi hakkında

Aquaman 2 duyuruldu. Ayrıca James Wan, 2. filmin tonunun daha ciddi ve günümüz dünyasının problemleriyle alakalı olacağını söyledi. Bunlarla birlikte Patrick Wilson, Aquaman 2‘de Ocean Master’ın geri döneceğini doğruladı.

Black Adam filminden teaser yayınlandı

Teaser videosunda da yer alan bazı konsept çalışmalar ve filmin logosu gösterildi. Ayrıca yayınlanan teaser ile filmde Dr. Fate, Hawkman, Cyclone ve Atom Smasher karakterlerinin de olacağı doğrulanmış oldu.

Suicide Squad: Kill the Justice League duyuruldu

Batman Arkham serisinin yapımcıları Rocksteady’nin yeni oyunu Suicide Squad Kill the Justice League bir fragmanla birlikte duyuruldu. Gotham Knights oyununda da olduğu gibi CO-OP olarak oynayacağımız bu oyun 2022 yılında bilgisayar ve yeni nesil konsollar için çıkışını yapacak.

Ayrıca oyunun yapımcıları Rocksteady: “Metropolis, tıpkı Arkham oyunlarındaki Gotham gibi oyunun büyük bir parçası. Oyunun hikayesini ister multiplayer co-op ister singleplayer şeklinde deneyimleyebilirsiniz.”

Batman solo filminden ilk fragman yayınlandı

Matt Reeves‘in yönetmenliğini yaptığı Robert Pattinson‘ın Bruce Wayne‘i canlandırdığı The Batman‘den ilk fragman geldi. The Batman, 2021 yılında çıkışını yapacak.

Etkinlikte birçok fragman ve konsept fotoğraflar gördük. Her biri bizleri heyecanlandıran bu içerikler umarız heyecanımızı aşağılara yenik düşmeden çıkışını yapar.

Related posts

Bir cevap yazın

Required fields are marked *