Spam Yapma Lütfen!
25 Kas 2020
Film

Chris Pratt Neden Linç Yiyor? Neden Gündemde? 

Bir Amerikan rüyası Hollywood ve internet bu olay ile çalkalanmakta. Chris Pratt ise bütün bu olayların merkezinde. Ülkemizde de gündem olan bu konuyu açıklığa kavuşturalım.

Chris Pratt Neden Linç Yiyor?

Claire and Owen From Jurassic World | Halloween Costumes Inspired by TV and  Movie Couples | POPSUGAR Celebrity UK Photo 59
Chris Pratt’ın rol aldığı birçok film gişede hatırı sayılır sayılara imza atmıştı.

Bildiğiniz üzere Amerika’da yeni başkanlık seçimleri yakın zamanda yapılacak. Hollywood yıldızları ise destekledikleri isimleri açıklayıp bir nevi seçim kampanyası düzenlemekte. Bu konuda sessizliğini koruyan Chris Pratt ise bağlı olduğu kilise üzerinden linç yemekte.

Chris Pratt, sözüm ona bağımsız bir kiliseye bağlı. Ancak bu kilisenin görüşleri ile modern dünyanın görüşlerini örtüşmüyor. Chris Pratt’ın kiliseye olan bağlılığı, Chris Pratt’ın kilisenin görüşlerini benimsediğini işaret ediyor.

Peki ya bu olayın yaklaşan başkanlık seçimleri ile bağlantısı ne? Kilisenin Donald Trump’ı desteklediği iddia edilmekte. Chris Pratt’ın da kiliseye üye olması başarılı oyuncunun Donald Trump’ı desteklediği izlenimi yaratıyor.

Joe Biden Destekçisi Arkadaşlarından Chris Pratt’a Destek!

Neredeyse bütün Marvel Sinematik Everni oyuncuları Joe Biden’i destelemekte.

Geçtiğimiz günlerde Marvel Sinematik Evreni oyuncuları bir araya gelerek Donald Trump’ın en büyük rakibi Joe Biden’i destekledikleri bir video toplantı düzenlemişti. Chris Pratt’ın bu video toplantıda yer almaması bu mevzunun daha alevlenmesine yol açmıştı.

Sessizliği koruyan Chris Pratt’a birçok Joe Biden destekçisi arkadaşı destekte bulundu. Bu isimler: Robert Downey Jr, Mark Ruffalo, Zoe Saldana ve niceleri. Chris Pratt’ın arkadaşları da Chris Pratt’ı destekledikleri için bu olaydan nasiplerini almıştı.

“Bence” Hollywood yıldızlarının Chris Pratt’ın “bilinmeyen görüşüne” saygı göstermemeleri ve kendi hayranlarını Chris Pratt’a düşman etmeleri etik bir davranış değil. Ne yazık ki bu konuda henüz bir açıklama yapmamış ve sessizliğini korumak isteyen Chris Pratt, linç yemeye devam etmekte.

Gelecek haberlerden en hızlı şekilde haberdar olmak Instagram sayfamızı buraya tıklayarak, Twitter sayfamızı buraya tıklayarak takip edebilirsiniz. İsterseniz, Netflix’in Ekim ayı listesine buraya tıklayarak göz atabilirsiniz.

Related posts

Bir cevap yazın

Required fields are marked *