Spam Yapma Lütfen!
14 Haz 2021
Black Adam

Black Adam Çekimleri 2021’de Başlıyor! 

Başrollerinde Dwayne Johnson’ın yer alacağı Black Adam filmi bildiğiniz üzere koronavirüs sebebiyle belirsiz bir tarihe ertelendi. Geçtiğimiz günlerde Dwayne Johnson’ın yaptığı açıklamaya göre filmin çekimleri 2021 yılında başlayacak.

Shazam filminin beklenmedik başarısının ardından Black Adam filminin geleceği duyurulmuştu. Birçok kişi filmi merak ederken filmin başrolünde Dwayne Johnson’ın olacağı açıklandı. Filmi merak edenlerin filme olan beklentisi daha da artmıştı.

Geçtiğimiz aylarda ise DC FanDome etkinliği sırasında film ile ilgili konsept fotoğraflardan oluşan bir video yayınlanmıştı. Videoya göre film oldukça ilgi çekici bulunmuştu. Film, normalde 2021 yılının sonlarına doğru çıkacaktı. Koronavirüs sebebiyle film belirsiz bir tarihe ertelendi. Geçtiğimiz günlerde ise Dwayne Johnson, filmin çekimlerinin 2021 yılının bahar ayında başlayacağını açıkladı.

Filmin yönetmenliği ise Orphan, Non-Stop gibi filmlerden tanıdığımız Jaume Collet-Serra üstlenmekte. Filmin içerisinde yer alan oyuncular ise tam olarak açıklanmadı.

SHAZAM adındaki büyücü tarafından güçlerinin alan Black Adam filmi bizler kötü bir karakterin hayat hikayesini anlatacak. Bildiğiniz üzere Dwayne Johnson’ın canlandıracağı karakter de Shazam gibi güçlere sahip kötü bir karakter olacak. Senaristler ise filmin hikayesinin birçok çizgi romanı baz alacağını açıkladı.

Göreceksiniz ki Black Adam kendisini en iyi şekilde bulacak. Fakat ne şekilde bulacağını sizin keşfetmeniz gerekiyor.”

Filmin yapımcı kadrosunda yer alan Hiram Garcia

Birçok kişi tarafından merak edilen filmin ne zaman çıkacağı ise söylemiş olduğumuz gibi merak konusu.

Önceki yazımıza buradan ulaşabilirsiniz.

Related posts

Bir cevap yazın

Required fields are marked *