Spam Yapma Lütfen!
13 Haz 2021
Batman

Ben Affleck, Batman Rolüne The Flash Filmiyle Geri Dönüyor! 

Vanity Fair’in haberine göre Ben Affleck, Batman rolüne The Flash filminde geri dönecek.

Ben Affleck, Yeniden Batman Rolünde!

Ben Affleck Batman’i ve Ezra Miller The Flash’ı

Gelen son haberlere göre Ben Affleck, filmin senaryosunu geride bıraktığımız haftada okudu ve The Flash filmiyle Batman rolüne geri dönme kararı aldı.

Vanity Fair’in haberi The Flash filminin yapımcıları arasında da yer alan ve filmin yönetmen koltuğunda oturan Andy Muschietti’nin yine Vanity Fair’e verdiği röportaja dayanıyor.

Andy Muschietti’nin Ben Affleck’in Batman’i Hakkında Verdiği Röportajı:

Justive League filminden Batman ve The Flash

Ben Affleck’in Batman’i filmin duygusal parçası için önemli bir etken. Barry Allen ve Ben Affleck’in Bruce Wayne’inin ilişkisi bizi daha önce görmediğimiz bir boyuta taşıyacak. Bu Barry Allen’ın filmi ve hikayesi. Ancak düşündüğümüzde Barry Allen ve Bruce Wayne, düşündüğümüzden daha bağlantılı. İkisinin de annesi cinayete kurban gitti. Bu filmin duygusal taşlarından birini oluşturuyor. Ben Affleck’in Batman’i burada devreye giriyor.

Andy Muschietti (The Flash filminin yapımcısı ve yönetmeni)

The Flash filminde Ben Affleck’in Batman’ininden farklı olarak Micheal Keaton’ın Batman’ini de izleyeceğiz. Nasıl bir şey izleyeceğimizi merak ediyorum doğrusu. The Flash, 2 Haziran 2022’de beyaz perdede rol alacak.

Yaklaşmakta olan DC FanDome etkinliğinden bu türde çok fazla haberle ve gelişmeyle karşılaşacağız. Bu haberlere daha hızlı erişmek için Instagram sayfamızı takip edebilirsiniz. Buraya tıklayarak Instagram sayfamıza ulaşabilirsiniz. Sinema ve televizyon dünyasından gelişmeler için bizi takip etmeye devam edin!

“DC FanDome’da Neler Göreceğiz” yazımızı okumak için buraya tıklayabilirsiniz. Güç sizinle olsun!

Related posts

Bir cevap yazın

Required fields are marked *