Spam Yapma Lütfen!
25 Kas 2020
Film

Andrew Garfield, Spider-Man 3 Setinde Mi Görüldü? 

İnternette birçok kişinin paylaşmış olduğu görüntülere göre Spider-Man 3 filminin setinde Tom Holland ile birlikte Andrew Garfield görüldü! Görüntülerin ortaya çıkmasından hemen sonra görüntüler birçok hayran tarafından büyük ilgi gördü.

Yayınlanan videodan soldan sağa Tom Holland ve Andrew Garfield’a benzetilen koruması.

Uzun zamandan beri internette Marvel’ın önceki Spider-Man aktörlerini Spider-Man 3 filminde toplayacağı söyleniyordu. Eski filmlerden birçok kişinin Spider-Man 3 kadrosuna resmi olarak katılması birçok hayranın aklında önceki Spider-Man aktörlerinin de filmde olup olmayacağıydı.

DC’nin yeni gelecek Flash solo filminde eski Batman aktörlerini toplamasının ardından Marvel’ın da böyle bir hamle yapması pek de şaşırtıcı olmazdı açıkçası. Birçok sevilen ve eski aktörlerin bu filmde yer alması hem hayranlar hem de gişe açısından büyük bir başarı olurdu.

Geçtiğimiz günlerde de internetten bir hayranın yayınladığı video içerisinde Uncharted filminin setinden Spider-Man 3 filminin setine dönen Tom Holland’ın yanında Andrew Garfield’ın yer aldığını gördük. Birçok internet sitesi ve platform tarafından yapılan haberlerle Tom Holland’ın yanında yer alan kişinin Andrew Garfield olmadığı açıklandı. Açıklananlara göre Tom Holland’ın yanında yer alan kişi Holland’ın korumasıymış.

Tobey Maguire

Birçok söylentinin gelmesinin ardından da Marvel’ın böylesine bir hamle yapmasının oldukça olası olduğunu düşünüyoruz. Umarız gelecek olan filmde bir mucize olur ve pek sevdiğimiz eski Spider-Man aktörlerini bir arada görürüz.

Önceki yazımıza buradan ulaşabilirsiniz.

Related posts

Bir cevap yazın

Required fields are marked *