Spam Yapma Lütfen!
11 May 2021
Film

Amber Heard, Mera Rolünü Neden Kabul Ettiğini Açıkladı! 

İlk kez Mera rolüyle Kasım 2017’de sinema salonlarda rol alan Justice League filminde seyirciye sunulan Amber Heard, Atlantis’in Kraliçesi Mera rolünü neden kabul ettiğini açıkladı.

Amber Heard, Aralık 2018’de beyaz perdede sahne alan Aquaman filminde ilk kez Mera‘yı uzun metraj olarak canlandırmıştı. Bu performansıyla da adından pek konuşturmuştu.

Amber Heard, Mera Rolü Hakkında Açıklaması:

Aquaman filminden Amber Heard’lü ilk Mera görseli.

Mera rolü ilk teklif edildiğinde, teklifi reddetmiştim. Zorda kalan iki boyutlu sinema sektörünün kadınları kısıtladıkları bu tür tipik rollere alerjim var. Süper kahramanların dünyasında bu tipik rollerle daha çok karşılaşıyorsunuz. Mera’yı da öyle sanıyordum. Ancak Zack Snyder beni şu sözleriyle ikna etti: “Mera savaşçı bir kraliçe. Tacın ve kılıcın olacak.” Zack Snyder’in bu sözleri benim rolü kabul etmeme yetti.

Amber Heard (Mera)

Amber Heard‘ün şu sıralar Mera rolüyle değil de Johnny Depp ile olan çalkantılı ayrılıklarıyla gündemde olması, izleyiciyi oyuncunun rolden kovulması gerektiği algısına itiyor. (Johnny Depp, bu olaylar yaşanırken Disney tarafından efsanevi Captain Jack Sparrow rolünden kovulmuştu.) Johnny Depp‘in yaşadığı haksızlığın Amber Heard‘ün de yaşamasını isteyen büyük bir topluluk var.

Eşi benzeri olmayan bir Mera hayranı olarak benim fikrim: Amber Heard‘ün Mera‘nın gerçekten de hayat bulmuş hali. olması. Amber Heard‘ün pek iyi bir oyuncu olduğu söylenmese de, Mera‘ya yakıştığı açık bir gerçek. Umarım ki Mera rolüyle karşımıza daha sık çıkar.

DC, bu sene korona virüsü nedeniyle internet üzerinde düzenlenecek San Diego Comic Con’a katılmak yerine kendi etkinliğini düzenleyecek. DC FanDome adı altında düzenlenecek etkinlikte Aquaman devam filmine de yer verilecek. DC FanDome Hakkında Bilmemiz Gerekenler! yazımızı buraya tıklayarak okuyabilirsiniz. Güç sizinle olsun!

Related posts

Bir cevap yazın

Required fields are marked *