Spam Yapma Lütfen!
13 Nis 2021
Film

2021 Yılında Netflix’e Gelecek Dikkat Çeken 5 Film 

Netflix, her geçen yıl çıkarmış olduğu içerik sayısını arttırmakta. Bu yıl da birbirinden farklı birçok içerik göreceğiz. Bizler de söylediğimiz gibi bu yıl Netflix’e gelecek dikkat çeken 5 filmi sizler için listeledik. İşte Netflix’e 2021 yılında gelecekler!

Red Notice

Gal Gadot, Ryan Reynolds ve Dwayne Johnson gibi birbirinden ünlü ve son zamanların en dikkat çeken üç oyuncusunu tek bir filmde birleştiren Red Notice, dikkat çeken Gökdelen ve Merkezi İstihbarat gibi filmlere imza atan Rawson Marshall Thurber tarafından yönetiliyor.

Film, Dwayne Johnson ve Thurber’ın üçüncü işbirliği olacak. Film bir sanat eseri hırsızının peşine düşen bir Interpol ajanının hikayesini ekranlara getirecek.

Sweet Girl

Jason Momoa, Isabela Moner, Adria Arjona ve Marisa Tomei’yi bir araya getiren bu yapım, Brian Andrew Mendoza’nın ilk uzun metrajlı filmi.

Film, karısının ölümünün intikamını almak ve kızını korumak arasındaki ikilemde kalan bir adamın hikayesini ekranlara getirecek.

Army of the Dead

Jutice League filmiyle ve ardından yaşanan olaylarla adından çokça söz ettiren başarılı yönetmen Zack Snyder’ın yönetmenlik koltuğunda oturduğu, hikayesini yazdığı ve senaryosuna yardım ettiği yeni filmi Ölüler Ordusu’nun başrollerinde Dave Bautista, Chris D’Eila, Huma Qureshi gibi oyuncular yer alıyor.

Film, zombi istilası sırasında banka soygunu yapmaya çalışan bir grup paralı askerin hikayesini konu alıyor.

Don’t Look Up

Hollywood’un adından söz ettiren yönetmeni Adam MckAy’ın yönetmenliğini üstlendiği bu ünlüler geçidi filmin başrollerine Leonardo DiCaprio ve Jennifer Lawrence alıyor.

Film, dünyaya çarpmak üzere olan bir gök taşına karşı insanları uyarmaya çalışan iki gökbilimcinin hikayesini anlatacak.

Escape From Spiderhead

Son zamanlarda Netflix ile yaptığı işlerle ve Thor filmleriyle adından çokça söz ettiren Chris Hemsworth’ün bu yeni ortaklığı, bilimsel deneylere tabi tutulan bir grup mahkum bu deney laboratuarı ile ilgili öğrenmeye çalıştıkları sırları konu alıyor.

Evet! Bir listemizin daha sonuna geldik, sevgili Geekyüzbir takipçileri! Üstteki filmler hakkında yeni ve detaylı bilgiler öğrenmek için bizi takip etmeye devam edin. O zamana kadar bir önceki yazımıza buradan ulaşabilirsiniz.  

Related posts

Bir cevap yazın

Required fields are marked *