Spam Yapma Lütfen!
12 Nis 2021
Film

2021 Yılında Çıkmasını Beklediğimiz 10 Film! 

2020 yılında çıkışını gerçekleştirecek birçok film sizlerin de bildiği gibi pandemi nedeniyle 2021 yılına ertelendi. İşte heyecanla beklediğimiz 2021 yılında çıkışını gerçekleştirecek 10 film!

İşte 2021 yılında çıkacak 10+1 film!

Matrix 4

Çıktığı yılların en çok izlenen serilerinden olan Matrix, tekrardan geri dönüyor. Büyük bir vedanın ardından tekrardan geri dönen Matrix 4 ile alakalı henüz pek fazla açıklama mevcut değil. Yalnızca filmin çekimlerden birçok fotoğraf var. Bu fotoğraflardan ise anlam yürütmek pek mantıklı değil. Matrix’in stüdyosu filmin hem dijital platformları olan HBO Max’te hem de sinemalarda yayınlanacağını daha öncesinde açıklamıştı.

Filmin şu anki çıkış tarihi 22 Aralık 2021 olarak açıklandı. Pandeminin etkilerine göre filmin çıkış tarihinde değişiklikleri göreceğimiz kesin.

Dune

Başarılı yönetmen Denis Villeneuve’nin üstlendiği, harika yazar Frank Herbert’in romanından uyarlanan Dune, merakla beklenmekte. Kadrosunda da oldukça ilgi çekici isimlerin yer aldığı Dune, oldukça büyük bütçeli oldukça büyük çaplı bir film olma yolunda. Dune’un stüdyosu ise filmi hem kendi dijital platformları olan HBO Max’te yayınlanacağını hem de sinemalarda yayınlanacağını daha öncesinde açıklamıştı.

Filmin çıkış tarihi ise 1 Ekim 2021 olarak açıklandı. Yine belirttiğimiz gibi pandemi koşullarıyla filmin çıkış tarihinde değişiklikler söz konusu olabilir.

No Time to Die

Daniel Craig’in son kez James Bond karakterini canlandıracağı No Time to Die, birçok hayran tarafından fazlasıyla beklenmekte. Casino Royale ile başlayan seri Skyfall gibi harika filmlerle birlikte bizlere hoş bir James Bond hikayesi sundu. Filmin nerede ve nasıl çıkacağı henüz belli değil. No Time to Die’ın stüdyosu dijital platformların filmi yayınlaması için oldukça yüksek miktarda ücret talep etmekte. Bu da filmin alımı konusunda birçok dijital platformu uzaklaştırmakta.

Filmin ise şu anlık 2 Nisan 2021 tarihinde çıkması bekleniyor. Herhangi bir dijital platformun alımı durumunda ve pandemi koşullarıyla sebebiyle filmin çıkış tarihinin değişmesi muhtemel.

Black Widow

Black Widow ise yine 2020 yılında çıkması beklenen fakat pandemi nedeniyle ertelenen filmlerden. Marvel, pandemi sebebiyle birçok filmini ileri tarihe erteledi. Kendileri pandemi koşullarının azaldığı bir zamanda filmlerinin vizyona gireceğini açıklamıştı.

Filmin ise 7 Mayıs 2021 tarihinde çıkması bekleniyor. Black Widow’un nasıl çıkacağı ise henüz belli değil. Söylentilere göre film, hem Disney Plus platformunda hem de sinemalarda vizyona girecek.

Godzilla vs. Kong

Tam bir gişe filmi olarak tasarlanan Godzilla vs. Kong, uzun yıllardan beri planlanmaktaydı. Godzilla filmleri ve Kong filmi çıkışını gerçekleştirdikten sonra duyurulan ve büyük bütçeye sahip olduğu açıklanan film, birçok kişi tarafından yine beklenmekte.

Filmin 26 Mart 2021 yılında çıkacağı belirtildi. Yine aynı şekilde film, hem HBO Max platformunda hem de sinemalarda vizyona girecek.

F9

Birçok kez ertelenen F9, Fast and Furious serisinin 9. filmi olma niteliğini taşımakta. Birçok kişi tarafından yine fazlasıyla beklenen filmin çıkış tarihi 28 Mayıs 2021 olarak açıklandı. Yine belirttiğimiz gibi filmin pandemi nedeniyle çıkış tarihinin değişme nedeni oldukça yüksek.

Uncharted

Harika oyun serisi Uncharted’dan uyarlanacak olan filmin başrollerinde Tom Holland gibi isimler yer almakta. Henüz film hakkında yalnızca birkaç fotoğraf yayınladı. Bunlar dışında fazla bilgi sahibi değiliz ne yazık ki.

16 Temmuz 2021 yılında çıkması beklenen filmin yine söylediğimiz gibi çıkış tarihinin değişme ihtimali yüksek.

The Suicide Squad

Guardians of the Galaxy gibi filmlerin yönetmenliğini yapmış olan James Gunn’ın üstlendiği The Suicide Squad, DC tarafından en çok beklenen filmlerden bir tanesi. Oldukça farklı bir tonda olan film evrene birçok farklı karakter de kazandırmakta.

6 Ağustos 2021 yılında çıkacak olan film aynı şekilde hem HBO Max platformunda hem de sinemalarda vizyona girecek.

Mission Impossbile 7

7. ve 8. filmin birlikte çekildiği Mission Impossible serisi salgın nedeniyle ertelenen filmler arasında. Çekimleri hala daha devam eden serinin 7. filminin 19 Kasım 2021 yılında vizyona girmesi planlanıyor.

8. filmin ise 4 Kasım 2022 yılında vizyona girmesi planlanıyor.

Eternals

2020 yılında çıkışını gerçekleştirmiş olan Nomadland, yılın en iyi filmlerinden bir tanesi olarak görülmekte. Nomadland’in ise yönetmenliğini Chloé Zhao üstlenmekte. Sizin de bilebileceğiniz gibi Eternals’ın yönetmenliğini yine aynı isim üstleniyor. Marvel filmlerine yeni bir soluk getireceğinizi düşündüğümüz Eternals 5 Kasım 2021 tarihinde çıkacak.

Filmin nasıl çıkacağı ise henüz söz konusu değil.

Bonus: Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

Yine Marvel filmlerine farklı bir tarz getireceğini düşündüğümüz Shang-Chi filmi hakkında elimizde yalnızca filmin logosu ve oyuncu kadrosu bulunmakta. 9 Temmuz 2021 yılında çıkmasını beklediğimiz Shang-Chi filmi yine nasıl yayınlanacağını bilinmeyen filmlerden bir tanesi.

Önceki yazımıza buradan ulaşabilirsiniz. Ayrıca birbirinden harika dizileri önerdiğimiz son YouTube videomuza buradan gidebilirsiniz.

Related posts

Bir cevap yazın

Required fields are marked *