Spam Yapma Lütfen!
13 Haz 2021
Film

2021 Yaz Aylarında Görmeyi Beklediğimiz 10 Heyecan Verici Film! 

Bildiğiniz gibi sinemalar uzun süredir kapalı. Dünya çapında pandeminin yavaş yavaş azalmaya başladığı bu zamanlarda birçok film çıkmaya hazırlanıyor. Bizler de 2021 yılının yaz aylarında çıkışını gerçekleştirmesini beklediğimiz 12 filmi listeledik.

İşte 2021 yaz aylarında gelecek 10 film!

The Hitman’s Wife’s Bodyguard

The Hitman’s Bodyguard’ın devamı olan bu film 16 Haziran tarihinde çıkışını gerçekleştirecek. Aksiyon/Komedi türünde olan filmin yönetmenlik koltuğuna ise serinin ilk filmini yönetmiş olan Patrick Hughes oturacak. Ayrıca filmin fragmanına buradan ulaşabilirsiniz.

Luca

Disney ve Pixar ortaklığında yapılan Luca, 18 Haziran tarihinde çıkışını gerçekleştirecek. Film, okyanusun derinliklerinde yaşayan gizemli bir canavarla Luca’nın arkadaşlığını konu alacak. Bununla birlikte filmin fragmanına buradan ulaşabilirsiniz.

F9

Fast and Furious serisinin 9. filmi olan F9, 25 Haziran tarihinde çıkışını gerçekleştirecek. Uzun süredir ertelenen film sonunda kendisine bir çıkış tarihi bulabildi. Ayrıca filmin fragmanına ise buradan ulaşabilirsiniz.

The Tomorrow War

Başrollerinde Chris Pratt gibi isimlerin yer aldığı Amazon Prime filmi olan Tomorrow War, 2 Temmuz’da çıkacak. Film, uzaylılar tarafından istila edilen bir dünyada insanlar vermiş olduğu büyük mücadeleyi konu alıyor. Ayrıca filmin fragmanına buradan ulaşabilirsiniz.

Black Widow

Uzun süredir ertelenen filmlerin arasında yer alan Black Widow, 9 Temmuz’da çıkışını gerçekleştirecek. Film, Avengers: Endgame’den önceki Black Widow’a odaklanacak. Ayrıca filmin fragmanına buradan ulaşabilirsiniz.

Space Jam: A New Legacy

1996 tarihli filmin devamı olan Space Jam: A New Legacy, 16 Temmuz tarihinde çıkışını gerçekleştirecek. Filmin başrollerinde ise LeBron James gibi isimler yer alıyor. Bununla birlikte filmin fragmanına buradan ulaşabilirsiniz.

Jungle Cruise

Jungle Cruise izle (2020) | Jet Film izle

Başrollerinde Emily Blunt ve Dwayne Johnson gibi isimlerin yer aldığı Jungle Cruise, 30 Temmuz’da çıkacak. Film, iyileştirme güçlerine sahip olan bir ağacı bulmaya çalışan kaşifleri konu alıyor. Ayrıca filmin fragmanına buradan ulaşabilirsiniz.

The Green Knight

Birçok başarılı filme imza atmış A24 yapımı olan The Green Knight, 30 Temmuz tarihinde çıkacak. Film, Green Knigth ile yüzleşmek zorunda olan Kral Arthur’un yeğeni Sir Gawain’in mücadelesini anlatacak. Ayrıca filmin fragmanına buradan ulaşabilirsiniz.

The Suicide Squad

James Gunn’în yönetmenliğini yaptığı The Suicide Squad, 6 Ağustos tarihinde çıkacak. Film, bildiğimiz ekip The Suicide Squad’ı eğlenceli bir şekilde ele alacak. Ayrıca filmin fragmanına buradan ulaşabilirsiniz.

Free Guy

Başrollerinde Ryan Reynolds’ın yer aldığı Free Guy, 13 Ağustos tarihinde çıkacak. Pek çok kez ertelenen film, Guy isimli sıradan bir hayat süren adamın Free City isimli bir oyunda arka plan karakteri olduğunu keşfetmesini konu almakta. Ayrıca filmin fragmanına buradan ulaşabilirsiniz.

Ayrıca önceki yazımıza buradan ulaşabilirsiniz. Bununla birlikte Instagram hesabımıza da buradan ulaşabilirsiniz.

Related posts

Bir cevap yazın

Required fields are marked *