Spam Yapma Lütfen!
13 Nis 2021
Dizi

WandaVision Silinen Sahne: Ölen Tek Kişi Tony Stark Değil! 

Son zamanların adından en çok konuşulan dizisi WandaVision finale yaklaşırken dizinin yapım aşamasından bazı detaylar gelmeye başladı. Bunlardan birisi de diziden silinen bir sahne. Eğer dizisinin şu ana kadar yayınlanmış bütün bölümlerini izlediyseniz endişelenmeyin! Yazımda sürpriz bozan yok. İşte, WandaVision silinen sahne:

WandaVision Silinen Sahne:

Wanda Maximoff’un Vision’ı SWORD merkez üssünden kaçırdığı sahneyi hatırlıyorsunuzdur. Dizinin yayınlanan son bölümünde (8. bölüm) bu sahneyi daha detaylı izleme fırsatı yakalamıştık. Dizinin silinen sahnesi ise bu zaman çizgisinde yer alıyordu.

Resim
WandaVision silinen sahne taslağı:

Herkesin kaybettiğimiz tek kişi Tony Stark’mış gibi davranmasından bıktım artık! Sanki tek yenilmez oymuş gibi! Natasha Romanoff’san çok kötü. Ama o en azından et ve kemikti. Peki ya Vision için anıtlar nerede?

Wanda Maximoff – Scarlet Witch

Wanda Maximoff’un Tony Stark ile arasında Steve Rogers veya Clint Barton ile olan gibi bir bağ olmasa da, bu durumunda bu şekilde sinirlenmesinin haklı ve haksız tarafları var. Haksız tarafını şu an izliyoruz zaten. Haklı tarafına gelecek olursak: Evet, Vision bir cenazeyi hak ediyordu, deney ürünü olmayı değil.

Avengers: Endgame Silinen Sahne:

WandaVision resmi afişi.

Sinemada Marvel filmleri izlerken yazıların bitmesini beklemeden çıkıyorsanız büyük hata yapıyorsunuz demektir. Benzer bir durum Avengers: Endgame için de söz konusu olacaktı. Wanda Maximoff’un Vision’ı SWORD merkez üssünden kaçırdığı sahne filmin son sahnesinde yer alacaktı. Ancak bu fikirden sonradan vazgeçildi.

Ayrıca WandaVision final yapmaya yakınken, “Andrew Garfield, Wandavision Dizisinin Final Bölümünde mi Olacak? Sıkı Durun!” yazımızı okumak için buraya tıklayabilirsiniz. Bununla birlikte gelecek haberlerden en hızlı şekilde haberdar olmak Instagram hesabımızı buraya tıklayarak, Twitter hesabımızı buraya tıklayarak takip edebilirsiniz. Benden bu kadar, güç sizinle olsun!

Related posts

Bir cevap yazın

Required fields are marked *