Spam Yapma Lütfen!
14 Haz 2021
Amazon Prime

The Boys Yan Dizisi Geliyor! 

Amazon’un sevilen dizilerinden bir tanesi olan The Boys için bir yan dizi geliyor. Geçtiğimiz günlerde bizlere duyurulan bu haberin ardından gelecek dizinin nasıl olacağı hakkında birçok detay açıklandı ve birçok haber çıktı. Bizler de bu haberlerin yanında sizlere dizi hakkında daha detaylı bilgiler vereceğiz.

Şüphesiz Amazon Prime’ın çok daha fazla ilgi görmesini sağlayan The Boys dizisi daha ikinci sezonu çıkmadan üçüncü sezon onayı almıştı. Hayranlar tarafından fazlasıyla ilgi gören ve süper kahraman temasına oldukça farklı bakış açısı getiren The Boys’un bir yan dizisinin geleceği açıklandı.

Birçok kişinin favori dizilerinden olan The Boys’un üç sezondan daha da uzun olabileceği öncelerde konuşulmaktaydı. Anlaşılan The Boys evreni yan dizilerle ve ana diziyle birlikte çok daha büyük bir hale gelecek ve evreni uzun bir süre daha göreceğiz.

Şu sıralarda ikinci sezonu yayınlanan The Boys’un yayınlanan sezonu ise 9 Ekim 2020 tarihinde sona erecek.

The Boys’un başındaki isimlerden bir tanesi olan Eric Kripke, Twitter’dan paylaştığı gönderi ile haberi onaylamıştı. İsmi daha belli olmayan dizinin pilot bölümünü The Boys’un yönetici yapımcısı olan Craig Rosenberg yazmakta. The Boys’un başındaki isimlerden bir tanesi olan Eric Kripke de çıkacak dizinin yapımcılığını üstlenecek.

The Boys için gelecek yan dizinin konusu ne?

Dizi, Amerika’nın Vought tarafından yönetilen süper kahramanlar üniversitesinde geçen olayları konu alacak. Ülkenin en iyi şehirlerinde yapacakları kahramanlık sözleşmeleri için rekabet eden hormonal ve rekabetçi kahraman adaylarının hikayelerini izleyeceğiz.

Yan dizinin ise tıpkı The Boys dizisinde olduğu gibi +18 olarak sunulacağı açıklandı.

Related posts

Bir cevap yazın

Required fields are marked *