Spam Yapma Lütfen!
14 Haz 2021
Dizi

Stranger Things 4. Sezon Tanıtımı Yayınlandı! 

Stranger Things 4. Sezon İçin Bir Tanıtım Yayınlandı! Netflix, Stranger Things’in 4. Sezonu için bir tanıtım yayınladı. 2016’da çıkan Netflix orijinal dizisi Stranger Things, kısa sürede tüm zamanların en başarılı yapımlarından biri oldu.

Sonraki sezonları sürekli önceki sezondan daha popüler oldu. Diğer tüm yapımlar olduğu gibi Stranger Things’in de dördüncü sezonu koronavirüs salgını nedeniyle durduruldu. Bununla birlikte Duffer kardeşlere dizinin senaryosunu karantinada bitirmeleri için zaman verildi. Şimdi ise oyuncular ve ekip prodüksiyona geri döndü. İşte Stranger Things 4. sezon fragmanı hakkında!

Dizide Mike olarak tanıdığımız Star Finn Wolfhard, Stranger Things’in 2022’ye kadar gelemeyeceğini söylüyor. Dustin olarak tanıdığımız Gaten Matarazzo ise prodüksiyonun normalden daha yavaş bir şekilde ilerlediğini açıkladı. Yine de pandemi süreci, oyuncuların hayranlara sezonu anlatmasını engelleyemedi. Ve şimdiye kadarki en korkunç girişe sahip sezon olacağı söylendi. 3. Sezonun sona ermesi ve hayranların merakına bakarsak diziyle ilgili her türlü haber ilgiyle karşılanmakta. Bununla birlikte bugünlerde ise 4. Sezon ile alakalı en büyük haberlerden birini aldık.

Netflix, 4. Sezonun tanıtımını yaparak Stranger Things’de geriye gidildiğini gösterdi. Ek olarak Eleven ve kardeşlerinin üzerinde hala deneyler yapılan Hawkins Laboratuvarını gördük. Ayrıca tanıtımın sonunda ise Dr. Brenner’ın sesini duyuyoruz. “Eleven, are you listening?”

Neler Göreceğiz?

Genel olarak kimsenin ummadığı ve çok ilgi çekici bir fragman değil. Tanıtım videosu olduğu için gelecek fragmanlarda daha çok şeyler göreceğimiz kesin. Dizi için bu tarz tanıtım videolarının yayınlanması, oyuncu kadrosunun abarttığı kadar dizinin gelmesinin uzun sürmeyeceğine bir kanıt olmuş oldu. Teaser ile birlikte resmi bir açıklama yapılmasa da Stranger Things’in dördüncü sezonu, dizinin 2019’da yapılan üçüncü sezon galasından neredeyse iki yıl sonra, yani yıl sonundan önce başlayabilir gibi görünüyor.

Stranger Things bize ikinci sezonda Hawkins Laboratuvarındaki test deneklerinden biri olan Eight (Kali) karakterini tanıtmıştı. Ortaya çıktığı bölümde, Stranger Things’de daha önce görülmemiş farklı bir atmosfer vardı. Hawkins Labortuvarı, ve Kali’nin ortaya çıkması bize deneylerin etkilerinin farklı sonuçları olduğunu ve farklı kişilerde denendiğini gösterdi. Yeni sezon Eleven’ın geçmişini ve kardeşlerini göreceğimiz gibi duruyor. Bununla birlikte umarız güzel bir iş çıkartılır ve dizi, tekrardan herkesin ilgisini çekmeyi başarır.

Ayrıca önceki yazımıza buradan ulaşabilirsiniz. Bununla birlikte Instagram hesabımıza buradan ulaşabilirsiniz.

Related posts

Bir cevap yazın

Required fields are marked *