Spam Yapma Lütfen!
25 Kas 2020
Dizi

Mindhunter Büyük Bir Olasılıkla İptal Edildi! 

Birçok kişi tarafından sevilen Netflix dizisi olan Mindhunter büyük bir olasılıkla iptal edildi. Geçtiğimiz günlerde David Fincher’ın yaptığı açıklamaya göre dizinin devamı muhtemelen gelmeyecek.

Mindhunter dizisi Netflix’te belirli oyuncu kitlesine sahip olan sayılı kaliteli dizilerden bir tanesiydi. Gerek atmosferiyle, gerek suç dramasıyla birçok izleyiciyi etkilemeyi başarmıştı.

David Fincher, yeni filmi Mank üzerine çalıştığından dolayı Mindhunter’ı askıya almıştı. Dizinin oyuncuları tam anlamıyla dağılmıştı. Geçtiğimiz günlerde David Fincher’ın yaptığı açıklamaya göre dizi muhtemelen bitmişti.

“Dizi, sahip olduğu izleyici açısından pahalı bir gösteriydi. Dürüst olmak gerekirse, bunu sezon ikiden daha azına yapabileceğimizi düşünmüyorum. Mindhunter benim için çok şeydi. İkinci sezon için senaryolar almaya başladık ve sonunda yazılanlara bakıp hiçbirini beğenmediğime karar verdim. Biz de onları attık ve yeniden yazmaya başladık. İkinci sezonu çekerken haftada 90 saat çalıştık ve tamamlandığında oldukça yorulmuş durumdaydım. Mank’tan sonra yeni sezon için konuşuruz diye kararlaştırdık ama muhtemelen devam etmeyecek.

David Fincher

Dizinin devamının muhtemelen gelmeyeceğini açıklayan David Fincher, yapımın devamının gelmeme sebeplerinden birini izleyici sayısının azlığına bağlı olduğunu belirtti. Ayrıca dizinin oldukça pahalı olduğundan da bahsetti.

Birçok kişiyi fazlasıyla mutsuz eden bu haberler sonrasında belki de uzun yılların ardından Fincher’ın fikri değişir ve yeni bir sezon gelebilir. Birçok kişi dizi için bu şekilde umut bağlamış durumda.

Önceki yazımıza buradan ulaşabilirsiniz.

Related posts

Bir cevap yazın

Required fields are marked *