Spam Yapma Lütfen!
12 Nis 2021
Dizi

Lucifer’ın Yeni Sezonunda #Blacklivesmatter Bölümüne Hazır Olun! 

Netflix’in satın alması ile kalitesini arttıran Lucifer, yayımlanan dördüncü sezonu ile rekor üstüne rekor kırmıştı. Bugün gelen bir habere göre ise iki gün sonra çıkacak olan beşinci sezonda dünya genelinde yaşanan siyahi karşıtı olaylara tepki göstermek için özel bir bölüm olacağı açıklandı. Haberin detaylarına geçmeden önce biraz yeni sezondan bahsedelim..

Chloe ve Lucifer

Lucifer’ın Beşinci Sezonunda Bizi Neler Bekliyor?

Öncelikle belirtmemiz lazım ki 21 Ağustos günü yani iki gün sonra yayımlanacak olan bölümler beşinci sezonun yarısını oluşturacak. Yani izleyeceğimiz yeni sezon 5A ve 5B diye ikiye ayrılacak.

Geçtiğimiz haftalarda yayımlanan ve çok fazla spoiler yer aldığı için tepki çeken fragmana bakacak olursak beşinci sezonda gerçekten bizi bayağı bir olay bekliyor. Lucifer’ın kardeşi Micheal gibi efsanevi karakterlerin yanı sıra eğlenceli müzikal şovlar ve bol bol göndermeli sahneler göreceğimiz kesin.

#Blacklivesmatter

Chloe ama gözlüklü

Lucifer ekibinin yapım aşamasında bulunan birçok isim dünya çapında gerçekleşen ve halen de gerçekleşmekte olan siyahi karşıtı olaylara tepki göstermek için yeni sezonun bir bölümünde birkaç sahneye yer verdiklerini açıkladı.

Yazarlar odasına gidip oturduğumuzda, aslında yapmış olduğumuz dizinin genel olarak bir polisiye olduğu kafamıza dank etti. Gerçek dünyada yaşanan polis yozlaşmalarına ve departmanda gerçekleşen bir dünya dolusu adaletsizlik hakkında diziye birkaç şey ekleyip eklememiz gerektiğini konuştuk ve kararımızı verdik. Direkt olarak bundan bahsedeceğiz, lafı dolandırmadan direkt olarak. Bunun için çok heyecanlıyız.

Evet sevgili okurlar, yukarıda da yazdığım gibi dizinin ilk yarısı bu cuma günü yayında olacak, şimdiden herkese iyi seyirler. Eğer bir başka yazımı okumak isterseniz buraya veya şuraya tıklayabilirsiniz. Evde ve sağlıcakla kalın!

Related posts

Bir cevap yazın

Required fields are marked *