Spam Yapma Lütfen!
14 Haz 2021
Dizi

Lucifer 6. Sezon Ne Zaman Çıkacak? İşte Detaylar! 

Lucifer 6. Sezon Ne Zaman Çıkacak? 28 Mayıs 2021’de Lucifer’ın 5.sezonun 2.kısmını yayınlayan Netflix, 6.sezona onay verdi. 5.Sezonun 2.kısmı yayınlandığında birçok ülkede en çok izlenenler listelerine eklendi.

5. Sezon Hakkında

5. Sezonda babasının artık emekli olmasından dolayı Michael ve Lucifer yeni tanrı olmak için savaşmışlardı. Ayrıca izleyiciler 5.sezona da büyük ilgi gösterdi. Çoğu ülkenin Netflix Top10 listesinde yer alarak en çok izlenen yapımlardan birisi oldu. Bunun yanında çoğu izleyicinin 5.sezonu beğendiğini ve beklentilerini karşıladığını söylemek istiyoruz.

6. Sezon Hakkında

Dizi 6.sezonla birlikte ekranlara veda edecek. Yapımcılarının açıklamalarına göre 6.sezon 10 bölümden oluşacak. Ayrıca bundan önceki sezonlar sırasıyla; 13 (1.sezon), 18 (2.sezon), 26 (3.sezon), 10 (4.sezon) ve 16 (5.sezon) bölümden oluşuyordu. Ayrıca yapımcılar 6.sezonun daha sıcak bir havası olacağını ve karakterlerin hikayelerine odaklanacağını açıkladı.

6.sezonun konusu hakkında bir açıklama yapılmadı. Ayrıca yeni sezonda karakterlerin hikayelerinin derinlerine odaklanacak dizi, 5.sezondan daha sade olacak.

Lucifer’dan Sonra Farklı Çizgi Roman İşleri Gelir Mi?

Lucifer 6. sezonla birlikte final yapacak. Böylelikle Netflix’in bir diğer çizgi-roman dizisi bitecek. Birçok hayran Netflix’in Lucifer’dan sonra çizgi-roman işlerine devam edip etmeyeceğini merak ediyor.

Netflix Jupiter’s Legacy gibi işlerle bu piyasaya girmeye çalıştı. Dizinin yayınlanmasından kısa süre sonra yapım iptal oldu. Buradan da anlıyoruz ki Netflix, Jupiter’s Legacy için istediğini alamamış. Bu tarz diziler bir yana Neil Gaiman imzalı The Sandman yolda. Usta yazarın böylesine bir işte yer alması birçok hayranı heyecanlandırıyor. Netflix’in çizgi roman yapımları bitecek gibi durmuyor.

6.Sezon Ne Zaman Çıkacak?

Yapımcılar 6.sezonun çıkış tarihi hakkında kesin bir açıklama yapmadı. Fakat 2022 başlarında ya da 2021 sonlarında 6.sezonun çıkacağı tahmin ediliyor.

Ayrıca önceki yazımıza buradan ulaşabilirsiniz. Bununla birlikte Instagram hesabımıza buradan ulaşabilirsiniz.

Related posts

Bir cevap yazın

Required fields are marked *