Spam Yapma Lütfen!
24 Kas 2020
Dizi

Jon Bernthal, Punisher’ın Geri Dönme İhtimali Hakkında Konuştu! 

Birçok kişi tarafından fazlasıyla ilgi gören Punisher, 2. sezonuyla sona ermişti. Geçtiğimiz günlerde ise dizinin başrolünde yer alan Jon Bernthal, karakterin geri dönme ihtimali hakkında bir açıklama yaptı.

Punisher Netflix Wallpapers - Top Free Punisher Netflix Backgrounds -  WallpaperAccess

Punisher karakterini canlandıran Jon Bernthal, Marvel’ın dizi evrenine Daredevil dizisi ile katılmıştı. Dizide bir süre yer aldıktan sonra ise birçok kişinin favori karakteri olmayı başarmıştı. Sonrasında ise Disney’in kendine özel bir platform kurulacağı iddiaları çıkmıştı. Disney kendi platformunu kurmaya hazırlanırken Netflix üzerinden çıkan birçok dizisinin iptali üzerine konuşmalar yaptı. Böylelikle artık Netflix, herhangi bir Marvel dizisi yapmayacaktı.

Birçok hayran bu konu hakkında fazlasıyla üzüntüye kapıldı. Özellikle de yeni çıkan ve yıldızı fazlasıyla parlayan Punisher dizisi hakkında fazlasıyla bir üzüntü vardı. Diziler iptal edilirken birçok söylenti çıktı. Bazıları dizilerin Disney Plus platformu ile geri döneceğini söylemekteydi. Bazıları ise karakterlerin Marvel filmleri içerisinde yer alacağından bahsetmekteydi. Ne yazık ki yıllardır bu karakterlere neler olacağı açıklanmadı. Yalnızca oyuncuların karakterleri oynamak istediklerinden bahsediyordu.

The Punisher: 10 Best Episodes From Season 1, Ranked (According To IMDb)

Geçtiğimiz günlerde ise Jon Bernthal bir açıklama yaptı. Birçok hayran bu açıklamayı görünce fazlasıyla mutlu oldu ve Punisher’ın geri dönme ihtimalinin daha da arttığını düşünmeye başladı.

“Her zaman bir umut var. O benim kanımda, kemiklerimde. Geri dönmek için telefonu aldığımda hazır olacağım.”

Jon Bernthal

Umarız bu açıklama karakterlerin bir şekilde Marvel evrenine geri döneceği üzerine bir açıklamadır ve bu karakterleri yakın bir zamanda görürüz.

Önceki yazımıza buradan ulaşabilirsiniz.

Related posts

Bir cevap yazın

Required fields are marked *