Spam Yapma Lütfen!
10 May 2021
Dizi

Hayden Christensen Anakin Skywalker Olarak Geri Dönüyor! 

Taika Waititi’nin yeni bir Star Wars filmini yazıp yöneteceği haberi sıcağı üstündeyken Disney yeni bir bomba patlattı: Hayden Christensen, Anakin Skywalker rolüyle geri dönüyor!

Anakin Skywalker ve Obi-Wan Kenobi

Haberin kaynağı LRM Online sitesinin haberine göre Hayden Christensen, Anakin Skywalker rolüyle yeni bir Star Wars projesinde yer almak için Disney ile görüşme halinde. Hayden Christensen, role Disney+’ın Obi-Wan Kenobi dizisi ile geri dönecek. Rolün büyüklüğü henüz bilinmiyor.

Hayden Christensen, Star Wars evrenin merkezinde yer alan Anakin Skywalker rolüne ilk kez geri dönmüyor. Geride bıraktığımız sene beyaz perdede rol oynayan Star Wars: The Rise Of Skywalker filminde karaktere hayat vermişti.

Güce denge getir, Rey. Tıpkı benim yaptığım gibi.

Anakin Skywalker
Obi-Wan Kenobi dizisi, Revenge Of The Sith ve A New Hope filmleri arasındaki zaman diliminde geçecek.

Haber henüz resmi mecralar tarafından doğrulmadı. Buna rağmen söylentiler Star Wars hayranları tarafından olumlu karşılandı. Ewan McGregor’ın ardından Hayden Christensen’ı da rolünde tekrar görmek hayranları mutlu edecektir. Obi-Wan Kenobi dizisinin çalışmalarına 2021 yılında başlanması bekleniyor.

Unutmadan, Taika Waititi’nin yeni bir Star Wars filmini yazıp yöneteceği haberini buradan okuyabilirsiniz. Evde kalıp ellerinizi yıkamayı unutmayın!

Related posts

1 Comment

  1. ANAKIN_TR

    ANAKIN SKYWALKER! SEVER MISIN ADMIN

Bir cevap yazın

Required fields are marked *