Spam Yapma Lütfen!
12 Nis 2021
Dizi

Haluk Bilginer WandaVision Finaline Mi Geliyor? Teorinin de Böylesi! 

Daha geçtiğimiz günlerde bomba bir iddiayı sizlere aktarmış olmama rağmen WandaVision finali hakkında söylentiler bitmek bilmiyor! Bugünkü söylentimiz ise Haluk Bilginer içeriyor, evet bizim Emmy ödüllü Haluk Bilginer.. “Haluk Bilginer Wandavision Finalinde!”

Resim
Haluk Bilginer ve Elizabeth Olsen

Yazının hemen başında söylemek gerek ki başlıktaki olayın gerçekleşme ihtimali Tokat’a meteor düşmesi ile aynı olasılığa sahip, gerçi o da oldu değil mi..

Şaka bir yana WandaVision final bölümü için milyon tane teori olmasına rağmen gerçekten bu teori bizi güldürmeyi başaranlardan oldu.

Aslında buna teori demek de pek doğru olmaz çünkü Reddit üzerinde küçük bir şaka ile başladı her şey. Fakat şaşırtıcı bir şekilde bu söylenti bir anda o kadar güçlendi ki hem bugün sitemizdeki Haluk Bilginer yazıları okunma rekorlarına koşuyor, hem de Twitter’da bile binlerce insan hem bu konuyu konuşuyor hem de dalga geçiyor.. 🙂

Peki WandaVision Finalinde Ne Olacak?

Yazının başında da dediğim gibi dizinin finali hakkında yüzlerce belki de binlerce teori mevcut. Andrew Garfield’tan tutun Mephisto’ya kadar..

Şu ana kadar kesin olarak bildiğimiz iki şey var, finalde sürpriz bir karakter göreceğiz ve bu kişi Doctor Strange değil..

Tabi ki son bölümün ek sahnesinde gördüğümüz karakter ile bizim Wanda ve Vision arasında büyük bir kavga izleyeceğimizi de herkes tahmin ediyordur diye düşünüyorum.

WandaVision Konusu

Wandavision hakkında pek bilgisi olmayan fakat bu yazıyı okumakta olan takipçilerimiz için de kısa bir şekilde diziyi özetleyeyim.

Wanda Maximoff karakterini biliyorsunuzdur, Marvel’ın Scarlet Witch’i.. İşte kendisi neredeyse her filmde bir yakınını kaybettikten sonra çok kötü bir ruh haline bürünüyor ve bir anda gelen çılgınlık ile kendine ait bir dünya yaratıyor, tabi gerçek boyutta bir dünya değil de mini dünya diyelim.. 🙂

Dizinin ilk iki bölümü sitcom ağırlıklı olsa da üçüncü bölüm ve daha sonrasında işler kızışıyor, komedi, dram ve gerilim yani kısaca her Marvel severin mutlaka ama mutlaka izlemesi gereken bir yapım WandaVision..

Related posts

Bir cevap yazın

Required fields are marked *